Без обмежень у Хмельницькому. Розіграш квитків

Без обмежень у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

13-го квітня у Хмельницькому відбудеться концерт гурту "Без обмежень", початок о 19:00.

Цьогоріч гурт Без обмежень вирушає у Хмельницький з новою програмою "БЕЗ Обмежень - КРАЩІ ХІТИ НА БІС!".

Гурт "Без обмежень" - відомий український рок-гурт. На сьогодні мають 3 альбоми та презентували більше 40-ка синглів. В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. Без кордонів в стилі, без кордонів в почуттях і емоціях ... Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя. З перших акордів своїх композицій "БЕЗ Обмежень" заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше прихильників. На даний момент пісні колективу звучать в ефірі багатьох радіостанцій України, а так само найбільш рейтинговою інтернет радіостанцією MyRadio в розділі Український Рок. За пару місяців ротації група багаторазово потрапляла в хіт-парад і за невеликий період часу запрацювала досить високий рейтинг. Драйв і енергію, які група передає в своїх піснях, всі ті емоції та почуття, які "Без Обмеження" дарує на концертах складно описати словами, але можна з упевненістю сказати, що викладаються вони на всі 200% і публіка просто божеволіє від них . Досить душі відчути цю енергетику один раз, і вона ніколи не забуде емоції, подаровані командою "Без Обмженень". "БЕЗ Обмежень" неможливо не закохатися. Почувши хоча б раз їхні пісні, неможливо залишитися байдужим до їх творчості. У звуках музики, в текс пісень є щось таке, що вабить, що заворожує, і щось настільки близьке кожному. Пісні наповнені почуттями, емоціями, енергетикою, харизмою ... в них відчувається життя!

У складі гурту: фронт-мен Сергій Танчинець, бас-гітара Олександр Адаменко, ударні Іван Зіменко, гітара Андрій Радько та Ігор Рибар.

Концерт пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Вартість квитків: 150-520 грн.

Запрошуємо усіх на концерт гурту Без обмежень у Хмельницькому!

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Переможцям розіграшу даруємо 4 квитки!

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук.

4. Не забувайте "лайкнути" це повідомлення (Мені подобається) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

 • Умови розіграшу перевіряються адміністратором сайта.

Переможець буде визначений 12 квітня, через random. 2 учасники отримають квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНАЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!! 

Коментарі до події (224)
 • Адміністратор Хмельницкий 12 Квітня

  Valyushka Dyakun та Альона Рибак стають переможцями розіграшу. Вітаємо)

  Valyushka Dyakun Адміністратор Хмельницкий 12 Квітня

  Щиро дякую☺️
 • Сергій Калінін 12 Квітня

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Тетяна Прекуп 12 Квітня

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Юлія Рибак 12 Квітня

  Хочу на концерт 😀
Отримуйте
регулярні оновлення