Відкриття нового супермаркету ТАВРІЯ В у Хмельницькому

Відкриття нового супермаркету ТАВРІЯ В у Хмельницькому

Всі анонси від: Таврія В

З 30 березня по 1 квітня у Хмельницькому відбудеться відкриття нового супермаркету ТАВРІЯ В, початок о 14:00.

  • На честь відкриття вас чекають три дні свята, подарунки і розваги. Свято NON-STOP відкриє свої двері. Це вже 6-й за рахунком, супермаркет ТАВРІЯ В у Хмельницькому. Відкриття пройде за адресою: вул. Трудова, 6А, в ТЦ WOODMALL.

Грандіозна шоу програма для дітей та дорослих, із залученням провідного, акторів в костюмах популярних героїв фільмів і мультфільмів, і сучасної сцени з професійним звуковим обладнанням. Різноманітні конкурси з призами. І, вже традиційні для відкриття супермаркетів ТАВРІЯ В, гарантовані подарунки за чек з магазина від 450 грн.

Новий супермаркет в новому форматі:

Новий супермаркет мережі ТАВРІЯ В - це реалізація сучасних світових тенденцій в сфері роздрібної торгівлі на загальній торговій площі 940 м².

Стильне дизайнерське рішення інтер'єру магазину, сучасне обладнання, впровадження провідного світового досвіду в ритейлі. Все це відрізняє новий магазин серед всіх вже діючих супермаркетів ТАВРІЯ В в місті Хмельницький. Новий торговий об'єкт має власну пекарню, що дає можливість пропонувати покупцям завжди свіжі вироби. А у відділі кулінарії представлений вибір різних страв, які змінюються відповідно до сезонних уподобаннями покупців.

ТАВРІЯ В в торговому центрі WOODMALL претендує на звання місця гастрономічного і естетичного задоволення для жителів Лезнево, району, який швидко розвивається.

Запрошуємо усіх на відкриття нового супермаркету ТАВРІЯ В у Хмельницькому!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення