Рекомендовано

Відвідайте фотовиставку Заглиблення в себе

Подія минула

Здається, одні фотографії ведуть в казку, а інші, навпаки, підкреслюють красу або дивність реальності. У кадрах звичні предмети побуту, квіти, фрукти... з'являються з новим значенням. Часто зустрічаються сюжети, які ми можемо бачити щодня на вулиці або у власній квартирі, але вже не помічаємо в них гостроту і свіжість.
Від погляду автора нічого не вислизає. Їхні художні прийоми вдихають в буденні моменти новизну: предмети перероджуються і починають пульсувати несподіваним змістом.
Тут діти не завжди однаково щасливі, як би цього не хотіли батьки. У них є свої настрої, що змінюються від смутку до веселості, свої мрії і простори. Не всі люди гламурно красиві, але у кожного з них є своя неповторна приваблива риса. Їхні почуття, емоційні стани різнобарвні і непередбачувано мінливі.
Примарність і конкретність, туман і ясність, світло і тінь, сон і дійсність, пристрасть і ніжність, трагічність і комічність - все це живе в фотосвіті фотохудожниці Анжели Надєжди.

Народилася і проживає в м.Одесі. Фотографією займається з 2006 року. Член Національної спілки фотохудожників України, АFIAP (Художник Міжнародної Федерації фотографічного мистецтва).
Перша фотовиставка, в якій брала участь - «Вернісаж на Покрову» у Рівному в 2006 році.
Переможниця конкурсів «Портрет» та «Комп'ютерне мистецтво», організованих журналами «ZOOM» і «Digital Camera».
Призер українських фотоконкурсів, в тому числі Національного конкурсу ім.Степана Назеренко «Фотопортрет», «Образ жінки у фотомистецтві», «Болгарські мотиви», «Планета дітей», «Моя улюблена фотографія».
З початку 2007 року учасник і призер 150-ти міжнародних і національних фотоконкурсів. Учасник інтернаціонального фотофестивалю Knokke-Heist (Бельгія).
Нагороджена:
Дипломами та спеціальними призами «Блакитна стрічка» FIAP;
Дипломами Міжнародної фотографічної організації ISF (Образ без кордонів);
Аmala Plague- 50th Dum Dum Salon (Калькутта);
Золоті, срібні, бронзові медалі FIAP і медалі міжнародних салонів (Іспанія, Люксембург, Словаччина, Болгарія, Аргентина, Сінгапур, Україна, Гонконг, Польща, Франція, Чехія, Туреччина, Сербія, Індія, Англія, Австрія, Австралія, Угорщина, Німеччина);
Гран Прі - Сан-Себастьян (Іспанія).
Має публікації в періодичних фотожурналах та11 персональних виставок.

Додати подію до календаря
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Виставка Українське сучасне мистецтво художні паралелі
Виставки Виставка Українське сучасне мистецт...
Пн. 20 Лютого
Виставки Хмельницького обласного краєзнавчого музею
Виставки Виставки Хмельницького обласного кр...
Пн. 20 Лютого
Фотоконкурс "Життя прекрасне"
Виставки Фотоконкурс "Життя прекрасне"
Пн. 20 Лютого
Фотовиставка Сергія Аніськова "Майдан. Історія протесту"
Виставки Фотовиставка Сергія Аніськова "Майд...
Пн. 20 Лютого 11:00 - 17:00
Блог Moemisto
Традиції та виникнення Valentine's Day
Традиції та виникнення Valentine's... 14 лютого в Україні та у всьому світу відзначають свято - День Святого Валентина або День всіх закоханих (Valentine's Da...
ТОП-8 найяскравіших подій лютого
ТОП-8 найяскравіших подій лютого До кінця наближається Зима, залишився лише один останній місяць лютий. "Лютий" назва закріпилася за місяцем в середині м...
Новий дизайн хмельницької афіші MoeMisto.ua
Новий дизайн хмельницької афіші Moe... Сайт-афіша MoeMisto.ua з’явився у 2014 році. З того часу ми постійно намагаємось бути зручним, швидким і цікавим способо...