Віктор Павлік з концертом у Хмельницькому. Тур "Різдвяні історії"

Віктор Павлік з концертом у Хмельницькому. Тур "Різдвяні історії"

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Під його пісні закохувались, освідчувались і мріяли цілі покоління!

Віктор Павлік 27 січня о 19.00 у філармонії з надзвичайним концертом «Різдвяні історії» у Хмельницькому

Легендарний співак-романтик та улюбленець жінок здивує як своїх вірних шанувальників, так і молодь!

«Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Яна», «Афіни, Київ і Стамбул», «Тарам там нема з ким» — почуємо всі хіти, що вже стали культовими!

А оскільки концерт пройде у казковий період новорічно-різдвяних свят, Віктор Павлік окремо порадує божественно гарними різдвяними піснями.

Концерт буде щирим і незабутнім: поєднає драйв і запал, красу і феєрію, зігріє усіх глядачів душевним теплом та стане нашою спільною допомогою воїнам ЗСУ.

Адже частина коштів від продажу квитків буде передана для закриття нагальних потреб захисників України, яких Віктор Павлік підтримує з 2014 року.

 

Талановитий, пристрасний і галантний — Віктор Павлік уже понад 37 років утримує титул головного романтика країни.

Кожна його пісня наповнена любов'ю і ніжністю, і навіть коли випадає сумна мелодія, в ній все одно вгадуються нотки оптимізму.

Віктор Павлік підкорює щирістю, життєрадісністю і неосяжною енергією.

Ці якості співак випромінює на кожному концерті і ніколи не забуває додати у програму нові приємні музичні сюрпризи.

— Концерт «Різдвяні історії» буде справжньою симфонією музики, улюбленого голосу і віртуозної гри улюбленого виконавця і його найкращих музикантів. Тож можете навіть не сумніватися: у цей вечір розтане лід й відтануть серця всіх! — гарантують організатори — компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

 

Свою співочу кар’єру Віктор Павлік розпочав наприкінці 80-х.

У перші роки Незалежності був зіркою гурту «Анна-Марія», який став справжнім проривом для України і здобув перемогу практично у всіх найвідоміших фестивалях.

Як сольний співак, свій найперший альбом «Шикидим» Віктор Павлік презентував у 1997 році. Згадуючи той час, жартує, що прокинувся відомим за одну ніч, при цьому завжди наголошує, що бути артистом не означає бути зіркою:

— Зірки на небі, а ми послані Богом на землю, щоб лікувати душі, дарувати натхнення людям.


Приходьте наповнитися найсвітлішими емоціями та заспівати улюблені пісні 27 січня о 19.00 у  філармонії на великому концерті Віктора Павліка у Хмельницькому!

Квитки від 250 грн!
Купуй тут

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення