Чорний Квадрат: А-ля кобеля, або все, що рухається

Чорний Квадрат: А-ля кобеля, або все, що рухається

Всі анонси від: Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького

16 серпня у Хмельницькому відбудеться вистава "Чорний Квадрат: А-ля кобеля, або все, що рухається", початок о 19:00.

Київський театр-студія імпровізації представляє: Вже багато років в один і той же день троє друзів дитинства зустрічаються і йдуть по одному і тому ж маршруту, щоб звести рахунки зі своїм минулим. Але в цей раз система дала збій: один з них не прийшов, і в цьому виявилася замішана жінка. Що може допомогти розплутати всі вузли? Друзі, коньяк та інші жінки ... Багато інших жінок! Пити чи не пити? Дзвонити чи не дзвонити? Любити чи не любити?..... Відповісти на деякі з цих питань героям допоможете ви, якщо прийдете на виставу, в якому акторам не доводиться ховатися під чужими іменами....

"Насправді усі історії, обіграні в виставі, у більшості своїй справжні. Само собою, ми трохи додали гостроти, але усе це узято з реального життя", - розповідає один з авторів і акторів вистави Сергій Федорчук. "Тому і на сцені ми називаємо один одного справжніми іменами, так що глядач стає свідком абсолютно життєвої розмови друзів з ефектом "підглядання в замочну щілину"", - доповнює виконавець ролі головного героя В'ячеслав Никоноров.

На фестивалі "Театральна осень-2013" комедія "А-ля Кобеля, або все, що рухається" отримала цілих чотири премії: "Кращий актор" - В'ячеслав Никоноров, "Кращий авторський сценарій" (Никоноров, Співаковський, Федорчук) і, звичайно ж, "Приз глядацьких симпатій".
Ітак, приводів подивитись виставу предостатньо!

Вистава пройде у Хмельницькому обласному академічному муздрамтеатрі ім. М. Старицького.

Запрошуємо усіх на виставу "Чорний Квадрат: А-ля кобеля, або все, що рухається" у Хмельницькому!

Коментарі до події (37)
Отримуйте
регулярні оновлення