Виставка "Космос Емми Андієвської". Проєкт "Дифузія"

Виставка "Космос Емми Андієвської". Проєкт "Дифузія"

Всі анонси від: Хмельницький обласний художній музей

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк) відновлює масштабний проєкт «Дифузія», мета якого сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями.

Тому з 4 червня у Хмельницькому художньому музеї триватиме виставка творів Емми Андієвської.
В експозиції, яка триватиме близько місяця, буде представлено кілька десятків живописних робіт з колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Серед них, зокрема, унікальні картини з доповненою реальністю.


Нагадаємо, проєкт національного масштабу «Дифузія», присвячений 30-річчю відновлення Незалежності України. Це серія гостьових виставок, які мають на меті продемонструвати світові актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талановитість і творчий потенціал української нації. Термін «дифузія» в перекладі з латини означає поширення, розтікання, розсіювання, взаємодія.


Довідка: Емма Андієвська народилася 19 березня 1931 року в м. Донецьку. Від 1943 року перебуває за межами України. Американська громадянка. Мешкає в Німеччині. Член ПЕН-клубу, Спілки професійних митців Німеччини, Національної Спілки письменників України, лауреат Міжнародної літературної премії «Тріумф» (2003 р.) та премії «Тетяни та Омеляна Антоновичів» (2018 р.). У 2018 році Емма Андієвська отримала Національну премію ім. Тараса Шевченка в номінації «Література». Мистецтво художниці прикрашає колекції провідних музеїв світу. В 2019 році великий обсяг творів нею передано до Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків.

Виставка триватиме з 4 червня по 4 липня.
Кількість відвідувачів обмежена у зв'язку з дотриманням карантинних норм.
Рекомендуємо попередній запис за номером 067 927 03 88
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення