Виставка котів "Березневі котики"

Виставка котів "Березневі котики"

Шановні друзі та всі палкі шанувальники кішок! В нашому місті буде проведена щорічна Виставка кішок "Березневі котики" .

На виставці будуть представлені різні породи: британська, шотландська, бенгальська, мейн-куни, сфінкси,перси і багато, багато інших!
У програмі виставки заплановано проведення різноманітних конкурсів для учасників та глядачів: "Перший вихід в світ", "Конкурс костюмів": люблячі господарі одягнуть своїх вихованців в костюми, які пошили власними руками, "Арт -майстерня для маленьких відвідувачів", тощо.
Обрання володаря призу Глядацьких симпатій - кожен відвідувач може віддати свій голос за вподобану тварину. Після закінчення виставки кіт або кішка, яка набрало найбільшу кількість голосів,  отримає приз.
Представлені на виставці тварини - призери та переможці міжнародних виставок, привезені з кращих розплідників Європи . Обиратимуться  кращі тварини своєї вікової категорії або породи на WCF-рингах та Монопородних шоу, які будуть проходити протягом двох днів.
Не поспішайте покинути виставку, в кінці кожного дня вас чекає BestinShow - вибір кращих котів за думкою експертів! Експертизу проводять судді міжнародної категорії Т. Тарасєнко (Білорусь) та М. Саврасова (Ізраїль).
Можливо, Ваше серце завмре побачивши кошеня,  і Ви підете з виставки з новим членом сім'ї .

Всіх, хто любить кішок, цінує їх красу і грацію чекаємо на виставці!  

Організатор виставки – клуб «Оскар». Довідки за телефоном: (067) 9051586 Юлія

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook