Виставка Всі відтінки... Чорний

Виставка Всі відтінки... Чорний

Всі анонси від: Хмельницький Художній Музей

Запрошуємо усіх на виставку "Всі відтінки... Чорний".

Захід пройде з 23 січня по 1 березня у Хмельницькому Художньому Музеї.

В музейній галереї квARTира відбудеться відкриття виставки робіт з колекції Хмельницького обласного художнього музею "Всі відтінки... Чорний".

Що означає наявність кольору – об’єктивний факт природи чи емоційність людини? Чи обґрунтовано існування символізму кольорів, і якщо так, то де шукати його корені – в природі чи в самій людині? Останнім часом до розв'язання цієї проблеми долучаються психоаналітики та мистецтвознавці, які намагаються пов'язати суб'єктивний символізм кольорів з їх традиційною символікою. Кольорова наповненість полотен – те, що, в першу чергу, приваблює відвідувачів галерей та шанувальників мистецтва. Кожен колір, його відтінок, як нота в музиці, створює мелодію, ритм, темп живопису. В роботах художників він стає потужним універсальним засобом для створення цілісного образу: він і форма, і світло, і композиція, і зміст.

2020 – рік кольору в музейній галереї квARTира. Серія виставок присвячена шести кольорам та їх відтінкам акцентує увагу на властивостях кольору та демонструє розмаїття колекції Хмельницького обласного художнього музею. Живопис видатних українських художників (К. Звіринський, М. Малишко, М. Гейко, Т. Сільваші та ін.), графіка (В. Базилєв, Р. Романишин), скульптура (В. Шишов, Я. Мотика) та полотно невідомого автора в експозиції «Всі відтінки… Чорний» об’єднуються між собою, перетворюючись у потужний енергетичний сплеск. Оскільки мистецтво – дзеркало душі, яке передає почуття та емоції незалежно від географічних та часових кордонів, маємо змогу говорити про візуальний діалог між митцями та епохами. Представлені роботи демонструють, що колір, на рівні з відчуттями, в змозі транслювати абстрактні ідеї, побутові та сакральні змісти.

Колір гарний чи негарний, веселий чи похмурий, важкий чи легкий… Яким він стане особисто для вас, вирішувати тільки вам.

  • Вартість квитків: 20, 10, 8 грн.

Деталі за номером (0382) 65 61 15

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення