Виставка Всі відтінки... Зелений

Виставка Всі відтінки... Зелений

Всі анонси від: Хмельницький Художній Музей

Запрошуємо усіх на виставку "Всі відтінки... Чорний".

Виставка пройде з 11 червня по 31 липня у Хмельницькому Художньому Музеї.

В музейній галереї "квARTира"  триває виставка творів з колекції Хмельницького обласного художнього музею "Всі відтінки...Зелений".

Мистецтво слугує для збереження та передачі емоцій від художника до глядача. Ці емоції, в свою чергу, представляють собою спосіб спілкування, стають інструментом для пізнання світу та його перетворення. Тому, розглядаючи художній твір, аналізуючи його, ми відповідаємо на два головних запитання: які саме емоції та яким шляхом демонструються в тому чи іншому творі.
В образотворчому мистецтві одним з засобів транслювання емоційної інформації є колір. Візуальне сприйняття влаштоване таким чином, що колір запам’ятовується нами краще, аніж форма, кількість та інші якісні характеристики об’єктів.

2020 – рік кольору в музейній галереї квARTира. Серія виставок присвячена шести кольорам та їх відтінкам акцентує увагу на властивостях кольору та демонструє розмаїття колекції Хмельницького обласного художнього музею.
В рамках виставки «Всі відтінки...Зелений» ми досліджуємо прояви зеленого в живописі, графіці та скульптурі, пропонуючи глядачеві зануритись в світ творчості видатних українських художників.

Чи полюбляєте ви зелений? В наші дні відповідь на це просте питання звучить по різному. В Європі лише один з шести опитуваних називає зелений улюбленим кольором, майже 10 % взагалі не сприймають його та вважають, що він приносить нещастя. Зелений двозначний: з одного боку, він символізує життя, весну; з іншого – хаос, яд та навіть диявола.
Протягом довгого часу цей колір залишався в тіні. Але, врешті, він зумів розкрити свій потенціал в ролі провідника важливих людських якостей – здоров’я, свободи та надії.
Такий різний зелений: здоровий, динамічний, потужний. Він вільний, натуральний, завжди готовий боротися проти хитрощів, фальші, проти всіх заборон та диктатури. А головне - несе в собі надію як для окремої людини, так для суспільства в цілому. Свого часу знехтуваний, недолюблений, зелений перетворився в месіанський колір, якому, цілком ймовірно, належить врятувати світ.

  • Вартість квитків: 20, 10, 8 грн.

Деталі за номером (0382) 65 61 15

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення