Время и Стекло у Хмельницькому

Запрошуємо усіх на концерт Время и Стекло у Хмельницькому.

Концерт пройде 22 жовтня у Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старицького, початок о 19:00.

Група "Время и Стекло" влаштовує гучну музичну тусовку.

"Время и Стекло" – музичний проект, учасниками якого є Надя Дорофєєва та Позитив. Головні трендсеттери сучасного шоу-бізнесу, які створили себе і свій музичний стиль. Їхні ритми зводять з розуму мільйони шанувальників по всьому світу, їх модні look і танцювальні рухи копіюють, а кліпи наслідують. Усередині них живе енергія абсолютної свободи, яка "заражає" людей по всьому світу. Їх музика викликає звикання, а кліпи хочеться переглядати мільйони разів. Музичні трендсеттери і Хітмейкери Надя і Позитив - самі собі бренд! Вони створили свій впізнаваний стиль, і тільки їм під силу керувати потужною енергією VISLOVO. Вона не подається пояснення, її не впіймати і не підпорядкувати. Її можна тільки відчути, а потім поділитися з усіма.

VISLOVO - це яскрава стритстайла вечірка цієї осені від головних по крутих тусовок - «Время и Стекло»! Поддайся заряду музики і увірвися в крутий руху під треки з нового альбому.

Режисерами-постановниками масштабного шоу стануть Наталія Лисенкова, Наталія Рівненська і Марія Григоращенка, які працюють над створенням номерів для ТВ-проектів і концертів популярних українських артистів. Нещодавно режисери створили частина перфомансу для виступу співачки Pink на премії Brit Awards.

  • Вартість квитків: 350-850 грн.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення