Введення до основ символдрами (А1)

Введення до основ символдрами (А1)

Всі анонси від: Символдрама

Запрошуємо усіх на введення до основ символдрами (А1).

Захід пройде 21 та 22 версеня у Хмельницькому. початок о 10:00.

Перший практичний семінар «Введення до основ символдрами». Запрошуємо психологів, лікарів, психотерапевтів, педагогів, соціальних працівників, студентів і тих, хто цікавиться психологією.Символдрама (Кататимно-імагінативна психотерапія, кататимне переживання образів) - це один з напрямків психотерапії, що базується на принципах глибинної психології, в якому використовується особливий метод роботи з уявою, для того щоб зробити наочними несвідомі бажання людини, її фантазії, конфлікти і механізми захисту, а також перенос і опір. Символдрама сприяє їх переробці як на символічному рівні, так і в ході психотерапевтичної бесіди. Метод розроблений відомим німецьким психотерапевтом професором Ханскарлом Льойнером. Сьогодні символдрама широко поширена і офіційно призначена системою медичного страхування низки європейських країн.

Цей семінар знайомить учасників з основними техніками символдрами. Семінар включає в себе теоретичну частину, що знайомить з історією створення методу, його теоретичними основами і місцем серед інших напрямків психотерапії. Детально розглядається структура психотерапевтичного сеансу за методом символдрами, розбираються показання і доцільність індивідуальної, групової психотерапії або психотерапії пар. Висвітлюється система підготовки фахівців за методом символдрами.

Під час практичної частини учасники діляться на малі групи, де кожен послідовно виступає як психотерапевт, пацієнт і спостерігач, після чого відбувається обговорення результатів і детальний розбір в загальній групі. В ході семінару опрацьовуються стандартні мотиви символдрами: луг та тест-мотив "квітка". Після засвоєння основного ступеня Ви отримаєте дієвий інструмент з чіткою інструкцією, що дозволить практикувати вже після перших навчальних семінарів.

Ведуча: Левицька (Жиловська) Тетяна Леонідівна - психолог-психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований психотерапевт за напрямком символдрама (диплом №286), навчаючий психотерапевт Міжнародного товариства Кататимного переживання образів (диплом №L03),
навчаючий психотерапевт Української спілки психотерапевтів, керівник Хмельницького регіону Української громадської організації «Інститут розвитку символдрами та глибинної психології», координатор Хмельницької освітньої програми по символдрамі. Рекомендовано: взяти з собою улюблені матеріали для малювання (бажаний формат паперу, фарби, олівці тощо).

  • Цінність участі у семінарі 1600 грн.

Для бронювання свого місця у групі потрібно пройти співбесіду і оплатити аванс.

Кількість учасників обмежена, встигніть зайняти своє місце в групі!

Запис в групу за телефоном: (067) 380 78 78; (063) 455 20 25 Тетяна Левицька (Жиловська)

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення