Здобич

 У наш час є дуже багато способів для перевиховання людей. Зараз набула популярності "програма виживання в екстремальних умовах". Одного важкого підлітка на ім'я Тобі відправили на три дні та три ночі на безлюдний острів для того, щоб він міг подумати про своє життя та дещо переосмислити. Через заявлений час дівчина на човні забере його назад, нічого поганого за цей час із ним не повинно трапитися. Але Тобі, досліджуючи острів, виявив, що тут він не один. Хлопець зустрів дівчину Медлін, яка, за її словами, тут із самого дитинства. Вона-то йому й розповіла, що цей острів не такий уже і простий... Краще би Тобі сюди не потрапляв ніколи.

Режисером фільму є Франк Халфун. У його кар'єрі раніше були проекти "Парковка" (2006), "Маніяк" (2012), "Жах Амітівілля: Пробудження" (2017).

У картині зіграли: Крістін Фросет ("Сьєрра Берджесс – невдаха", "Апостол" (обидві 2018), міні-серіал "Правда про справу Гаррі Квеберта"), Логан Міллер ("Матриця часу" (2017), "Клаустрофобія" (2019 ), серіал "І мертві підуть"), Джолін Андерсон (серіал "Танцювальна академія").

Вихід стрічки в кінотеатри трапиться 18 липня 2017 року.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення