Курс "Упередження сприйняття та нав'язування цінностей"

Курс "Упередження сприйняття та нав'язування цінностей"

Всі анонси від: Школа розвитку SPE

Школа розвитку SPE запрошує Вас взяти участь у курсі "Упередження сприйняття і нав'язування цінностей". Дуже часто, навіть не усвідомлюючи цього, людина стає заручником власних чи то загальнолюдських упереджень. Комусь вони заважають адекватно сприймати оточуючий світ, комусь досягати успіхів у кар’єрі, для когось стають перепоною на шляху до реалізації планів і майже завжди заважають насолоджуватись неповторними моментами життя.

Після проходження курсу Ви зможете покращити відносини з близькими, станете більш відкритими до можливостей, які щодня з’являються у житті, навчитесь досягати гармонії і злагодженості у власних думках.

Структура курсу: Тема 1. З чого складаються наші установки. Агенти впливу. Тема 2. Дисонанс і консонанс. Механізми глибинного впливу на свою особистість. Тема 3. Техніки самопереконання. Тема 4. Агенти впливу. Опірність нав’язуванню і теорія захисної мотивації. Тема 5. Життя в умовах соціального тиску. Тема 6. Соціальні упередження людини ч.1. Тема 7. Соціальні упередження людини ч.2. Тема 8. Як виховувати дорослих. Тема 9. Навчання і дресирування. Тема 10. Свобода від упереджень. Тема 11. Як змінювати людей навколо? Тема 12. 7. Підсумкове практичне заняття.

Зареєструватися можна тут. Початок курсу: 15.03.2017 р. Дні: понеділок, середа та п'ятниця. Кількість занять: 12. Години: 18.00 - 20.00. Вартість: 1780 грн.* (уточнюйте при реєстрації) *Після закінчення курсу видається сертифікат учасника.

Автор і ведучий: Кушнір Роман Олегович, керівник і засновник Школи розвитку SPE.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення