Андріана з концертом у Львові

Андріана з концертом у Львові

Концерт української співачки Андріани відбудеться у Палаці молоді 3 січня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить 150 гривень.

Виконавиця презентує концертну програму "Ла-Ла-Ла".

На концерті ви почуєте її відомі пісні такі як "Бред Пітт", "Ой мамо", "Ча Ча Ча" та інші.

З 2016 року по 2017 рік артистка та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню "Ла-Ла-Ла", який стає новою візитною карточкою Андріани, та здобуває близько мільйона переглядів та позитивних відгуків, "Бред Пітт" відео, яке не зникає з екранів музичних телеканалів та остання робота «Не дала», яка з кожним днем набуває все більшої популярності.

В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. Відзначився він двома масштабними концертами в Києві у Caribbean club та у Львові у Malevich club найбільшому в Західній Україні концертному майданчику. Повні зали, неймовірна енергетика, музика та пісні не залишили байдужим і найвимогливішого слухача. Фрагменти зі зйомок концерту у Києві показував канал М2, у Львові транслював - телеканал ZIK.

У 2018 році Андріану номіновано на звання "Співачка року" за версією премії каналу М2 "Золота Жар - Птиця". А також у 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп "Ой мамо". Участниця музичної премії "Золота Жар-Птиця 2019".

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення