Місця у Львові де потрібно загадувати бажання

Афіша Львова
Автор:
Афіша Львова
09 червня 2020

У Львові є безліч унікальних та цікавих місць та пам'яток, як варто відвідати!
Але окрім екскурсії у місті Лева обов'язково кожен має загадати бажання! І не просто загадати, а загадати біля  "особливого" місця, де ці бажання здійснюються!

Отож, пропонуємо вам ТОП-10 місць у Львові, де потрібно загадувати бажання!

Місця у Львові де потрібно загадувати бажання

 

Винахідник гасової лампи

Чарівне місце, де здійснюються бажання і за яке також доведеться заплатити. Щоб ваші мрії збулися, сядьте з винахідником за стіл і, якщо дійдете згоди, покладіть монетку в невеличку шухлядку. І чекайте здійснення мрії! 

Де розташований пам'ятник: вулиця Вірменська, 20.


Пам’ятник українському художникові-примітивісту ХХ ст. Никифору Дровняку

Для того, аби попросити щось у Никифорова, необхідно потерти його великий палець чи вхопити за носа. Але подейкують, що художник перебірливий у своїх смаках, тому впрожовж дгя виконує лиш одне бажання.

 

Де розташована скульптура: на площі поблизу Домініканського собору.

 

Пам'ятник Івану Підкові

На постаменті є гармата-мортира з ядрами. Так ось, для здійснення бажання треба його загадати і поставити голову (або руку, якщо голова не вміщається) у дуло цієї гармати. Кажуть, що бажання обов'язково збудеться.

 

Де розташований пам'ятник: площа Івана Підкови.

 

Батяр родом із Праги

В образі пам'ятника звичайний празький п’яничка, який вийшов з чеського пивного бару. Батяр вже випив не менше шести літрів пива, що для чеха є нормою. Загадувати бажання потрібно, тримаючись за вказівний палець п’янички, який піднятий вверх. Окрім цього, люди часто потирають чеському батярові ще й капелюха, про що свідчить його блиск.

 

Варто зазначити, що пам’ятник виконує тільки нематеріальні бажання. Вони обов’язково здійсняться, якщо ви прийшли з гарними намірами.

Де розташована фігура: вулиця Гнатюка, 8.

 

Пам'ятник Посмішці

Пам’ятник Посмішці у вигляді усміхненої риби, що біля кафе "Дзиґа" на одній із вулиць Львова з’явився у 2000 році. Щоб загадати бажання, варто торкнутися плавників-рук риби. Бажане обов’язково здійсниться, але за умови, що ви добра людина з хорошими намірами.

wJlbymclM14
 

Де розташована скульптура: на вулиці Вірменській біля кафе "Дзиґа".

 

Сплячі леви

Для нашого міста лев - тварина особлива. Вітім, допомогти здійснити ваші мрії допоможуть не усі леви у місті, а тільки деякі, зокрема, ті, що сплять біля входу до Порохової вежі. Для цього потрібно стати між ними і уявити свою мрію.


 

 

Де розташовані фігури: вулиця Підвальна.

 

Лавочка закоханих Левів


Ці леви, які тримають лавочку у зубах допоможуть знайти взаємне кохання та охоронятимуть існуюче. Разом із лавочкою народилася і легенда – якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим.
 

Де розташована скульптура: на площі Ринок.Пам’ятник письменнику Леопольду фон Захер-Мазоху

Загадати бажання можна й біля пам’ятника письменнику Леопольду фон Захер-Мазоху, що біля ресторану "Мазох". Аби чогось забажати, потрібно підійти до цього пана якнайближче і покласти свою руку в кишеню його штанів.


 

Де розташований пам'ятник: вулиця Сербська, 7.


Всевидяче око

На стіні одного з будинків на площі Ринок є Всевидяче око. Якщо стати до нього спиною, зігнутися і спробувати побачити його між своїх ніг, то бажання обов’язково здійсниться. Втім, не кожному це вдається!

 

Де розташована скульптура: на розі вулиць Краківської та Шевської.


Батяр кентавр

Батяр кентавр - мандрівник, який відкриває дорогу до неочікуваних і прекрасних місць, а також допомагає туристам не заблукати серед вузеньких львівських вуличок.

Де розташований: площа Ринок, 34.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Свято наближається: ТОП-5 незабутніх подій грудня
Свято наближається: ТОП-5 незабутні... На календарі - грудень. Зима офіційно вступила у свої права. З цієї нагоди ми підготували для Вас цікаву добірку святков...
Black Friday у Львові: ТОП-5 гарячих розпродаж
Black Friday у Львові: ТОП-5 гарячи... 27 листопада пройде грандіозний день знижок та акцій - Black Friday! Які ж заклади приєдналися до всесвітньо відомої акц...
Тест до дня студента
Тест до дня студента 17 листопада є особливим днем для усіх студентів. А знаєте чому? Бо сьогодні вони відзначають Міжнародних день студента....