Що вибрати: ноутбук або планшет?

allo.ua
Автор:
allo.ua
19 червня 2024

Перед тим, як купити портативний гаджет, люди ставлять собі питання: що краще – ноутбук чи планшет? Дати однозначну відповідь на це питання складно, адже кожен девайс має свої переваги та недоліки, а вибір має базуватися по декількох критеріях, одним з яких є призначення приладу.

У статті ми розповімо, на що варто звертати увагу при покупці портативної техніки, скільки коштує ноутбук, а скільки планшет, та як зробити вибір, щоб не помилитися.

Що вибрати: ноутбук або планшет?

Вартість девайсів

Якщо коштів вистачає тільки на один пристрій, радимо купити все ж таки ноутбук. Він має набагато більше функцій, ніж планшет. До того ж він переважає у зручності та якості користування.

Щодо цінової політики, то бюджетний планшет обійдеться вам від 100$. Лептоп же обійдеться у суму від 250$.

Яка мета покупки?

Перед тим, як купувати планшет чи ноутбук, поставте собі питання: для чого ви його купуєте? Адже саме від цього потрібно відштовхуватися при виборі.

Якщо девайс вам потрібен для роботи чи навчання, в такому випадку радимо надати перевагу ноутбуку. Це набагато зручний і більш функціональний варіант, ніж пропонований аналог.

У випадку, якщо ПК потрібен вам для розваг і дозвілля, краще купити планшет. Компактні розміри та довга робота без підзарядки стануть вам у нагоді.

Що краще для студента: ноутбук чи планшет?

Для навчання, однозначно, радимо вибрати ноутбук. З його допомогою вам буде зручно і вчитися, і працювати з різними документами, і дивитися фільми чи інші розважальні матеріали. А от планшет підійде тільки для перегляду, але не для створення контенту.

Способи введення та клавіатура

Єдиний спосіб введення та взаємодії на планшеті – сенсорний екран. При наборі тексту клавіатура займає багато місця: половину екрана, а то й більше. Це не дуже зручно для активної роботи з пристроєм. Деякі моделі, звісно, підтримують можливість приєднання Bluetooth-клавіатури, але врахуйте, що це – додаткові витрати.

Ноутбук же в плані способу введення виграє, адже через жорстку конструкцію і тактильну клавіатуру з віддачею, користуватися цим пристроєм стає набагато зручніше і швидше. Через це планшет можна вважати девайсом, з якого можна тільки споживати контент. А ноутбук може з легкістю цей контент створювати.

Купити якісні в планшети, і ноутбуки завжди можна на сайті allo.ua. Швидка доставка, величезний асортимент та якісний сервіс - відмінні переваги цього інтернет-магазину. Зробіть замовлення та переконайтесь в цьому самі.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Знайдіть найкращі заклади Львова з Places.in.ua: відгуки, рейтинги, фото
Знайдіть найкращі заклади Львова з... Відкрийте для себе найпопулярніші заклади Львова з Places.in.ua. Читайте відгуки, переглядайте рейтинги та фото перед ві...
Moonfish Sushi: висока кулінарія Японії у вашому домі
Moonfish Sushi: висока кулінарія Яп... У сучасному світі суші стали невід'ємною частиною кулінарної культури багатьох країн, і Україна не є винятком. Суші-рули...
Переваги регулярного використання масок для обличчя
Переваги регулярного використання м... Маски для обличчя давно стали неодмінним елементом ритуалів краси багатьох людей. Вони не просто допомагають релаксувати...