Що вміють сучасні домашні телевізори

comfy.ua
Автор:
comfy.ua
16 квітня 2024

Телевізор із простого пристрою для перегляду телепередач перетворився на потужний мультимедійний центр, здатний запропонувати величезний вибір розваг і функцій. Сучасні моделі володіють численними можливостями, які роблять їх по-справжньому розумними, здатними перетворити кімнату на кінотеатр, ігрову і навіть центр управління будинком. Варто детальніше розглянути опції, які надають користувачам такі пристрої.

Що вміють сучасні домашні телевізори

Висока роздільна здатність і якість зображення

Ідеально чітку, деталізовану картинку забезпечують технології:

  • Full HD - 1920x1080;
  • Ultra WQHD - 3440x1440;
  • 4K Ultra HD - 3840x2160;
  • 8K - 7680х4320.

Висока роздільна здатність техніки робить перегляд фільмів, спортивних передач та інших відео захопливим і реалістичним. Показники 4K і 8K у техніці, представленій на https://comfy.ua/flat-tvs/brand__samsung/, - ідеальне рішення для геймерів, яким важливо бачити кожен нюанс гри.

Технологія HDR допомагає домогтися максимальної реалістичності кольорів і забезпечує оптимальну контрастність між темними і світлими ділянками картинки. За рахунок цього зображення виглядає живим, справжнім, тим самим створюючи ефект занурення. Останньому сприяє і поліфонічний об'ємний звук, що особливо важливо для любителів відеоігор.

_OjMN4DxxKhecO1vRl8JdMCUBcGz9VSN7I6ZN-Qluz7R2gSOPRhy8QVx7mGmA1g9D-RwWf87xeC2g2iylJyautw8m0HxjWN7e84PfTf1H1WdeU2i6EjgYfawpE_csihH1-0YBIKmn5yNdS2buzUoEuI

Смарт-функції

Сучасні телевізори https://comfy.ua/ легко підключаються до інтернету і надають доступ до різних онлайн-сервісів. Ви можете потоково дивитися відео на YouTube, Netflix, Hulu та інших платформах. А також взаємодіяти з технікою віддалено через додаток. 

Багато моделей підтримують голосове керування, що робить навігацію контентом ще зручнішою. Розумні асистенти зі штучним інтелектом допомагають шукати програми та відеоролики, вивчають вподобання користувача і рекомендують контент, який може сподобатися.

Техніка здатна інтегруватися в систему смарт-будинку, взаємодіяти з іншими пристроями:

  • колонками;
  • камерами відеоспостереження;
  • замками;
  • побутовою технікою тощо. 

Можна керувати будинком з одного екрана і створювати зручні для себе сценарії автоматизації.

Ігрові можливості

Вам подобаються відеоігри? Інноваційні пристрої надають усі можливості для геймінгу. Багато телевізорів підтримують спеціальні режими з високою частотою оновлення, що робить процес плавним і реалістичним. Ба більше, деякі моделі отримали вбудовану бібліотеку ігор. Ви також можете встановлювати на них додатки з відповідних онлайн-магазинів.

Сучасні домашні телевізори пропонують набагато більше, ніж звичайний перегляд телепередач. Це центри розваг та інформації, в яких реалізовано багато цікавих, корисних функцій, що відкривають нові можливості для дозвілля та комунікації.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Переваги регулярного використання масок для обличчя
Переваги регулярного використання м... Маски для обличчя давно стали неодмінним елементом ритуалів краси багатьох людей. Вони не просто допомагають релаксувати...
ТОП-7 Великодніх мультиків, які варто подивитися всією сім'єю
ТОП-7 Великодніх мультиків, які вар... Пропонуємо добірку мультфільмів про світле свято - Великодня! Це чудова нагода цікаво та весело провести час зі сім'єю,...
Занурення у світ тепла: Все про тепловізори та їх застосування
Занурення у світ тепла: Все про теп... Тепловізори - це прилади, які використовуються для виявлення і візуалізації інфрачервоного випромінювання, що випромінює...