ТОП концертів Львова зимою

admin
Автор:
admin
10 грудня 2018

У зимовий час значно зменшується перелік місць, де можна провести вільний час. І саме цей період, коли багато вихідних, найкращий для відвідування концертів улюблених виконавців. Ми підібрали для вас ТОП концертів, які будуть зігрівати слухачів, коли за вікном холодно.

ТОП концертів Львова зимою

- Рухливий Rock MOZART LE CONCERT
Для справжніх шанувальників рок-музики рекомендуємо відвідати концерт про життя, любов і смерть видатного Моцарта. Запальний рок-концерт розповість глядачам про
протистояння першого рок-музиканта з несправедливими законами, які діяли в той час. Вас вразять масштаби геніальної концертної програми, в якій беруть участь понад півсотні талановитих артистів. Емоційний і вражаючий концерт зарядить кожного на гарний настрій взимку.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/rock-mozart-le-concert-lviv-48115.html

- Зачаровуючий концерт РІЗДВЯНІ ФАНТАЗІЇ
В продовження різдвяних свят рекомендуємо відвідати наповнений настроєм чуда симфонічний концерт. Такі знайомі українські колядки підтримають чарівну атмосферу Різдва. У цьому виступі глядач побачить основний атрибут вуличного театру – Вертеп, без якого тепер важко уявити це величне свято. Відомі українські виконавці зроблять концерт насиченим і символічно святковим.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/rizdvani-fantazii-50718.html

- Сповнена чудес «Різдвяна Історія» з Тіною Кароль
Напередодні різдвяних свят в повітрі панує особливий дух. Ніжна і талановита Тіна Кароль вразить жителів та гостей Львова різдвяною програмою «Колядки та обрані хіти». Старі колядки виконані в сучасній музичній обробці підсилюють віру в чудо. Кожен слухач зможе зануритися в дивовижну казку Різдва. Несподіваним сюрпризом для глядачів стане вражаючий образ, в якому буде співачка – образ Коляди. У другу частину концертної програми також увійшли відомі хіти співачки.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/rizdvana-istoria-z-tinou-karol-50524.html

- Невмирущий NOTRE DAME de PARIS Le Concert
Найбільш популярний і очікуваний концерт нового року. Фантастичний музичний переказ роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». Непроста доля молодої циганки, яка протягом усього концерту переживає і прихильність до себе з боку людей і ненависть. Концерт проходить в незрівнянному звучанні семи проникаючих голосів, масштабним світловим і звуковим супроводом. Захоплююча історія стане хорошим подарунком до Дня закоханих.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/notre-dame-de-paris-le-concert-lviv-48114.html

Львів закінчує старий і починає новий рік в компанії цікавих концертних програм. Запрошуємо вибрати і прийти послухати талановитих виконавців, які допоможуть зарядитися святковим настроєм на довгий час. І кожна людина ще більше зануриться в атмосферу казкових різдвяних свят.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Бродівська сахара на Львівщині і ще деякі дива природи
Бродівська сахара на Львівщині і ще... У це важко повірити, але щоб побачити пустелю не треба їхати в Африку, Азію чи навіть Херсонщину (хоча сюди поїдьте), бо...
Парки та сквери Львова, де можна врятуватись від спеки
Парки та сквери Львова, де можна вр... Львів унікальне місто з неймовірною кількістю цікавих місць! Серед них є багато парків та скверів! Пропонуємо добірку п...
Місця у Львові де потрібно загадувати бажання
Місця у Львові де потрібно загадува... У Львові є безліч унікальних та цікавих місць та пам'яток, як варто відвідати! Але окрім екскурсії у місті Лева обов'яз...