ТОП концертів Львова зимою

admin
Автор:
admin
10 грудня 2018

У зимовий час значно зменшується перелік місць, де можна провести вільний час. І саме цей період, коли багато вихідних, найкращий для відвідування концертів улюблених виконавців. Ми підібрали для вас ТОП концертів, які будуть зігрівати слухачів, коли за вікном холодно.

ТОП концертів Львова зимою

- Рухливий Rock MOZART LE CONCERT
Для справжніх шанувальників рок-музики рекомендуємо відвідати концерт про життя, любов і смерть видатного Моцарта. Запальний рок-концерт розповість глядачам про
протистояння першого рок-музиканта з несправедливими законами, які діяли в той час. Вас вразять масштаби геніальної концертної програми, в якій беруть участь понад півсотні талановитих артистів. Емоційний і вражаючий концерт зарядить кожного на гарний настрій взимку.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/rock-mozart-le-concert-lviv-48115.html

- Зачаровуючий концерт РІЗДВЯНІ ФАНТАЗІЇ
В продовження різдвяних свят рекомендуємо відвідати наповнений настроєм чуда симфонічний концерт. Такі знайомі українські колядки підтримають чарівну атмосферу Різдва. У цьому виступі глядач побачить основний атрибут вуличного театру – Вертеп, без якого тепер важко уявити це величне свято. Відомі українські виконавці зроблять концерт насиченим і символічно святковим.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/rizdvani-fantazii-50718.html

- Сповнена чудес «Різдвяна Історія» з Тіною Кароль
Напередодні різдвяних свят в повітрі панує особливий дух. Ніжна і талановита Тіна Кароль вразить жителів та гостей Львова різдвяною програмою «Колядки та обрані хіти». Старі колядки виконані в сучасній музичній обробці підсилюють віру в чудо. Кожен слухач зможе зануритися в дивовижну казку Різдва. Несподіваним сюрпризом для глядачів стане вражаючий образ, в якому буде співачка – образ Коляди. У другу частину концертної програми також увійшли відомі хіти співачки.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/rizdvana-istoria-z-tinou-karol-50524.html

- Невмирущий NOTRE DAME de PARIS Le Concert
Найбільш популярний і очікуваний концерт нового року. Фантастичний музичний переказ роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». Непроста доля молодої циганки, яка протягом усього концерту переживає і прихильність до себе з боку людей і ненависть. Концерт проходить в незрівнянному звучанні семи проникаючих голосів, масштабним світловим і звуковим супроводом. Захоплююча історія стане хорошим подарунком до Дня закоханих.

Квитки на концерт - https://lviv.kontramarka.ua/uk/notre-dame-de-paris-le-concert-lviv-48114.html

Львів закінчує старий і починає новий рік в компанії цікавих концертних програм. Запрошуємо вибрати і прийти послухати талановитих виконавців, які допоможуть зарядитися святковим настроєм на довгий час. І кожна людина ще більше зануриться в атмосферу казкових різдвяних свят.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Львів запрошує: ТОП-5 речей, які варто зробити у місті Лева
Львів запрошує: ТОП-5 речей, які ва... Львів - місто, яке зачарує з першого погляду. Один раз побувавши у ньому, захочеться повернутися ще і ще. Сайт Moemisto....
ТОП-4 найпопулярніших пісень про Львів
ТОП-4 найпопулярніших пісень про Ль... Друзі, що не кажіть, а Львів – це місто, в яке можна закохатися з першого погляду. Лише чого вартує його архітектура та...
Як це було колись: раритетні фотографії Львова
Як це було колись: раритетні фотогр... З кожним роком місто Лева змінює свій вигляд. На  львівських вулицях більшає новобудов зі сучасними магазинами. Тому про...