Велопрокат Nextbike у Львові: Ціни та адреси

MoeMisto
Автор:
MoeMisto
17 травня 2021

Сезон 2021 у Львові відкрито! Містяни можуть скористатися муніципальним прокатом велосипедів - Nextbike. Скільки коштує таке задоволення та як орендувати двоколісний транспорт - далі у нашому огляді! 

Велопрокат Nextbike у Львові: Ціни та адреси

5 років тому, 31 березня 2016 року, у Львові відкрили першу систему міципального прокату велосипедів. Зараз у місті облаштовано понад 20 станцій. Ближче до літа їхня кількість збільшуватиметься. 

Яка особливість Nextbike? Якщо ви взяли на прокат велосипед, то вам не потрібно повертати його на початкове місце. Двоколісний транспорт можна залишити на спеціальних стоянках. 

Скільки коштує? Для оформлення абонемента потрібно зареєструватися на сайті,  використовуючи форму реєстрації або смартфон. 

Вартість послуг Nextbike для Львові:

  • 1 годину поїздки - 25 грн.
  • абонемент на місяць - 250 грн. (Безкоштовні щоденні поїздки до 60 хвилин)
  • сезонний - 1150 грн.
  • абонемент туристичний (3 дні) - 150 грн.

Детальніше ознайомитися з цінами можна ТУТ

Як орендувати? Для того, щоб взяти велосипед, потрібно зареєструватися. Це можна зробити на сайті, через мобільний додаток (iOSAndroid). 

Станції прокату Nextbike у Львові - ТУТ

Якщо виникнуть незрозумілі ситуації, то дзвоніть на гарячу лінію: (0 800 21 1980).

А Ви вже користувалися послугами Nextbike? Поділіться своїми враженнями! 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Осінь у Львові: 5 атмосферних подій вересня
Осінь у Львові: 5 атмосферних подій... На календарі - вже осінь. Літо позаду, однак вересень не дасть Вам засумувати. Аби перший місяць осені пройшов яскраво т...
Чим замінити торт на святі?
Чим замінити торт на святі? Торт — один із неодмінних атрибутів свята, особливо коли йдеться про день народження чи весілля. Один його вигляд підійм...
День Незалежності у Львові: ТОП-5 цікавих подій
День Незалежності у Львові: ТОП-5 ц... У вівторок, 24 серпня, відзначатимемо 30-у річницю Незалежності України. З нагоди державного свята Львів підготував наси...