Дізнавайтеся більше про Будинок органної та камерної музики у Львові

Одним із важливих осередків культурного життя Львова є Будинок органної музики – концерти тут відбуваються дуже часто і вони завжди користуються увагою тутешньої публіки. Знайти його можна за адресою вул. С. Бандери, 8.
Споруда, в якій сьогодні знаходиться Будинок органної та камерної музики, є досить старою, зведеною у вісімнадцятому столітті. Колись вона була костелом святої Марії Магдалини, який за радянської влади використовували в якості спортзалу, танцювально-концертного залу, а потім вже як органний зал із відмінною акустикою.
Органний зал Львова володіє чеським органом Rieger-Kloss, який встановили ще у 1932 році. Це був найбільший такий музичний інструмент на території України і його вже двічі реставрували – у 1968 та 1988 роках. Влаштовує органний зал концерти найрізноманітніші за жанром, тож тут звучать вічні мотиви класиків із Австрії, Франції, Німеччини та інших країни у виконанні справжнісіньких віртуозів, а також сучасні твори мистецтва чи знайомі шедеври у новітній обробці.
Афіша допоможе дізнатися про різноманітні події, їх програму, виконавців, розклад та інші деталі. Насолодитися справжньою музикою зможе кожен львів’янин чи гість міста, котрий придбає квиток на музичне дійство.
Купити їх можна у касі закладу, котрий працює щодня, окрім неділі з 11:00 до 19:00.
За телефоном - 098 871 0180 можна дізнатися різну інформацію, а також замовити квитки наперед.

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення