Дентал-Україна  - Міжнародна стоматологічна виставка

Дентал-Україна - Міжнародна стоматологічна виставка

Всі анонси від: ПрАТ "ГАЛ-ЕКСПО"

7-9 квітня 2020 року у Львові відбудеться 18-та міжнародна стоматологічна виставка "Дентал-Україна". Вхід - вільний, але потрібно завчасно зареєструватися тут.

Мета заходу - демонстрація новітніх технологій, матеріалів, обладнання та інструментарію, сучасних методик лікування в галузі стоматології, обмін досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.

Виставка "Дентал-Україна" - це захід міжнародного рівня, куди приїжджають науковці, представники відомих фірм-виробників та практикуючі стоматологи з усіх куточків України та з-за кордону. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальною платформою для просування нових продуктів та технологій на стоматологічному ринку України.

У рамкахІ міжнародного стоматологічного форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, майстер-класів, практичних демонстрацій новітніх технологій, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних фахівців та фірм-виробників.

Виставка "Дентал-Україна" та супутні науково-практичні заходи покликані підвищити рівень професійних знань, розширити інструментарій стоматологів та, відповідно, сприяти розвитку якості стоматологічних послуг для населення Західного регіону та України загалом.

Організатор виставки - ПрАТ "Гал-ЕКСПО".
Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17).

Тел.: (032) 2971369, (067) 6711436.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення