Дентал-ЕКСПО - міжнародна стоматологічна виставка

Дентал-ЕКСПО - міжнародна стоматологічна виставка

Всі анонси від: Виставковий центр "Південний-EXPO"

17-19 квітня 2018 року у Львові відбудеться IX міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО».

Цей захід є найбільшою подією Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці в галузі стоматології, представники відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту, фармацевтичних препаратів усієї України та представництв з-за кордону.
Виставка проходить за підтримки МОЗ України, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації. У рамках експозиції виставки «Дентал-ЕКСПО» буде продемонстровано сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій, витратні матеріали та лікувальні препарати, сучасні методики лікування в галузі стоматології, засоби дезінфекції та гігієни.

Виставка дає можливість ознайомити спеціалістів з тенденціями розвитку стоматологічної галузі, прийняти участь у наукових заходах та придбати сучасне обладнання та матеріали.

У рамках виставки вдруге відбудеться проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії».

Цьогорічна тематика проекту:

- Представлення новинок в галузі стоматології через призму наукових заходів, лекцій, практичних демонстрацій та майстер-класів.
- Отримання унікальної можливості здобути знання та випробувати на практиці представлене обладнання.
- Представлення міні-експозиції інтегральних комплексних рішень щодо обладнання та функціонування максимально продуманого стоматологічного бізнесу.
- Створення інформаційної платформи консультацій, необхідних спеціалісту, який сьогодні знаходиться у процесі планування кабінету/клініки/лабораторії.

Урочисте відкриття виставки – 17 квітня 2018 року о 10:00 год.

Для відвідування виставки - Ви можете зареєструватись тут.  

Організатор виставки – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook