Легендарний Андрій Макаревич з концертом у Львові

Легендарний Андрій Макаревич з концертом у Львові

Всі анонси від: Нічний клуб FESTrepublic.club

Увага! Концерт скасовано!
 

► ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА КВИТКИ

Отримайте гроші на картку за 3 дні: без письмових заяв та очікування

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Відповідно до законодавства України повернення коштів за квитки на видовищні заходи проводиться організатором та тільки у разі:

  1. Скасування Заходу.

За настання цих обставин повернення грошових коштів здійснюється сoncert.ua у випадку, якщо Організатор надав відповідний дозвіл сoncert.ua, а також необхідну кількість грошових коштів.

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ

У разі виникнення однієї із зазначених вище причин, Клієнт звертається до сoncert.ua із запитом через особистий кабінет за посиланням https://concert.ua/uk/profile. Для повернення потрібно:

  • обрати замовлення, яке потрібно скасувати;
  • у верхньому правому куті натиснути на три крапки та обрати «Повернути квитки».

Особистий кабінет створюється автоматично, авторизація проходить за електронною адресою, яка була вказана при оформленні замовлення.

Якщо замовлення оплачено карткою на сайті, кошти повертаються на неї автоматично. Кошти за замовлення оплачені готівкою також повертаються на картковий рахунок клієнта – дотримуйтесь підказок в особистому кабінеті.

«ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ»

Відтепер при виборі подій звертайте увагу на позначку “Гарантія повернення коштів”.

Якщо вона є на сторінці опису події, ви зможете за власним бажанням (з будь-якої причини) через особистий кабінет повернути на картку до 90% номінальної вартості квитків у будь-який час до настання встановленної організатором дати. Після подачі запиту на повернення коштів замовлення анулюється, квитки стають не дійсними.

ПРАВИЛА ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ

  1. Повернення збору за послуги Concert.ua і вартості додаткових послуг (в тому числі вартості доставки) не здійснюється.
  2. Повернення коштів проводиться виключно в безготівковій формі на картковий рахунок протягом 3 банківських днів з моменту ануляції замовлення.
  3. Часткове повернення квитків із замовлення не здійснюється.
  4. За поверненням коштів може звернутися тільки покупець, дані якого вказані в замовленні.

Просимо звернути вашу увагу: Concert.ua не повертає кошти готівкою у квиткових офісах. Повернення здійснюється тільки безготівковим перерахуванням на картковий рахунок покупця.


Про концерт!
До Львова завітає легендарний гурт "Машина времени"!
 

Музиканти влаштовують концерт з нагоди 50-річчя гурту! 

Зі сцени лунатимуть, як нові композиції, так і хіти! 

"Андрій Макаревич, Олександр Кутіков, Валерій Єфрємов - не розлучаються вже сорок років. Разом із ними сьогодні на сцену виходять Ігор Хомич, Олександр Льовочкін і Олександр Дітковський. А більшість колишніх учасників - це співавтори легенди, яскраві особистості, які зробили колосальний внесок в історію гурту" - додають організатори. 

Коли: 14 червня. Початок - о 19.00.

Де: !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26).

Вартість квитків: від 800 грн. 

Коментарі до події (1)
  • Анонім 26 Вересня

    Ого! Супер!
Отримуйте
регулярні оновлення