Два по 50? – Будь ласка! - Концерт Дударик-FOREVER

Два по 50? – Будь ласка! - Концерт Дударик-FOREVER

Всі анонси від: Львівська національна філармонія

Легендарна Львівська національна  капела «Дударик» запрошує друзів та шанувальників на святкування свого 50-річчя! 

15 жовтня о 17:00 на сцені Львівської національної філармонії у розважально-музичній програмі «Два по 50? – Будь ласка!» виступатиме вокальна формація «Дударик-FOREVER» у супроводі естрадного оркестру. 
 
Гостями свята буде фольклорний ансамбль «Веселка» (м.Білгород-Дністровський). Солісти - Юрій Йосифович, Олег Лихач та Юрій Шевчук. Господарям свята вже 50, а гостям 50 виповниться НеЗаБаром, тому і назва, і репертуар відповідні. Тут звучатимуть твори, які полюбились хористам під час мандрів і турне, веселі, любовні, жартівливі, і твори зі шляхетним підтекстом.  Це буде гамірна подорож музичними стежками капели. 

Щодо «Веселки» - це унікальний колектив, дуже подібний до «Дударика», який діє і розвивається із тією ж ідеєю, соціально політичною доктриною лише у «зрусифікованих містах», в тилу ворога.  

Художнє керівництво здійснює подружжя Михайла Івановича та Валентини Опанасівни Никируй. А ще - це молоді і красиві дівчата, а в Дударику молоді і красиві хлопці, навіть є вже одне спільне подружжя.

17 жовтня о 18:00 у Львівській національній опері капела представить святкову програму «Дударик 50». 
Ексклюзивними гостями буде «Хорея Козацька»: лицарі духу, завзяті дослідники, реконструктори і репрезентанти української музики 17-20 столітть, - а це пісні світські і козацькі, канти псалми, думи, пісні і гимни часів до і пост УНР. У цьому колективі кожен з музикантів є віртуозом гри на розмаїтих старовинних інструментах. Слухачі  почують їхнє унікальне сольне звучання, а також творчий симбіоз автентичних барв із чоловічим та хлоп’ячим складом капели. 
У другому відділені концерту звучатимуть найвидатніші твори з камерного, симфонічного та ораторійного репертуару капели англійської, німецької, австрійської та країнської композиторської школи. Твори виконуватимуться у супроводі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» та солістів Львівської та Київської національної опер Людмили Осташ, Тетяни Вахновської, Романа Трохимука та Сергія Магери.

Квитки: https://soldout.ua та https://philharmonia.lviv.ua
Запрошуйте рідних та близьких і приходьте на свято до  капели, яка є гордістю всієї країни!
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення