Форум видавців 2020 у Львові. BookForum

Форум видавців 2020 у Львові. BookForum

Цьогоріч усі події 27 BookForum — онлайн. Головний культурний фестиваль країни триватиме з 16 по 20 вересня.

Протри монітор та вйо до книжкових пригод!

Фокусна тема цьогорічного фестивалю — «Перепис населення: знати, хто ми є». Її кураторкою стала літературознавиця і критикиня Ganna Uliura

Програму формує 31 тематичний кластер і спецпроєкт. До 137 онлайн-подій BookForum приєднались понад 300 учасників. Серед них — 23 іноземних автори з 5 континентів.

«Цьогоріч ми сформували програму за питаннями перепису населення. Кожна дискусія, читання, розмова, лекція — це відповідь на одне з 8 питань опитувальника. Усі спікери та спікерки у програмі — не випадкові. Вони готові чесно відповідати, а ми — слухати», — Sofia Cheliak, програмна директорка 27 BookForum.

Почесна гостя фестивалю — американська письменниця та музикантка Патті Сміт.

Спеціальні гості — мексиканська письменниця Фернанда Мельчор, австралійська письменниця Гізер Морріс, британський письменник Пітер Померанцев.

Цьогоріч навколо BookForum об’єднались 6 літературних фестивалів, які проводитимуть події у межах спецпроєктів: Мистецький АрсеналМистецький фестиваль "Ї" , Кримський інжир, Translatorium , Острів Європа / Europe Island та Meridian Czernowitz.

Нам спільно з Respublica FEST вдалось трансформувати й Ніч поезії та музики non-stop
 Тому 19 вересня ви можете зібрати друзів, під‘єднати колонки й влаштувати домашню вечірку.

Усі події 27 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції пройдуть на сайті bookforum.ua.

27 BookForum відбудеться за підтримки Український культурний фонд та  Львівська міська рада , у партнерстві з Fedoriv Group . Зміст матеріалу є виключною відповідальністю організаторів і не відображає позицію УКФ.

16 вересня о 19:00 переходьте за посиланням та приєднуйтесь до головного культурного фестивалю країни 👉 https://bookforum.ua/events/155


Детальна програма форуму тут

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення