Форум видавців 2018 у Львові

Форум видавців 2018 у Львові

Головна книжкова подія року! Впродовж 5 днів, а саме з 19 до 23 вересня, у Львові проходитиме масштабний культурний та книжковий захід -  25 Форум видавців

Відвідувачі матимуть змогу відвідати понад тисячу культурних та освітніх подій, поспілкуватися з авторами, взяти у них автограф, а також придбати книжки.

Цьогорічна тема Форуму видавців - "Ринок свободи".

"У межах фокусної теми ми хочемо поговорити про те, як кожен з нас "торгує" своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями свободи, які активно використовуються у пропаганді", - додають організатори.

На Форум завітають чимало письменників та поетів. Серед запрошених гостей, зокрема - Лесь Белей, Сергій Жадан, Галина Крук, Юрій Іздрик, Катерина Калитко. Вони презентують свої нові збірки, а також прочитають всіма улюблені вірші.

Окрім цього, 20-23 вересня в межах 25 Book Forum відбудеться благодійна акція для людей пенсійного віку - "Третій вік: задоволення від читання". Програма буде насичена різноманітними подіями, зокрема для відвідувачів готують: екскурсійні мандрівки Львівщиною, танцювальні майстер-класи, заняття зі співу та гри на музичних інструментах, заняття з йоги та медитації, лекції психологів та безкоштовні бесіди з лікарями.

Форум видавців проходитиме у Палаці Мистецтв та 50 локаціях міста.

Програму та більш детальну інформацію про подію можна отримати тут.

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook