Форум видавців у Львові

Форум видавців у Львові

24-тий Форум видавців проходитиме у Палаці мистецтв з 13 до 17 вересня. Вартість квитків становить 80 гривень.

У програмі книжкового дійства - понад 800 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, які відбудуться на 62 локаціях. Зокрема, на відвідувачів очікують презентації книг, зустрічі з цікавими людьми, автограф-сесії, літературні дискусії, майстер-класи та ін.

"Фокусна тема 24-го форуму - Точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього", - зазначила Олександра Коваль, президент ГО "Форум видавців".

Серед запрошених іноземних гостей -  Генрі Марш (Велика Британія), Філіп Сендс (Велика Британія),  Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Ян Ваґнер (Німеччина), Вольф Москович (Ізраїль), Віктор Радуцький (Ізраїль),  Богдан Анджей  Здроєвський (Польща),  Вітольд Шабловський (Польща).

Традиційно на території Палацу мистецтв облаштують книжковий ярмарок, на якому свою продукцію презентують понад 200 видавництв. Також намети розташують на проспекті Свободи.

З більш детальною програмою Форуму видавців пропонуємо ознайомитися тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

1. День Сихова у Львові 

2. Тест на знання відомих львів'ян

3. Food&Books на Форумі Видавців 

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook