Готельний та ресторанний бізнес - Виставка

Готельний та ресторанний бізнес - Виставка

Давно мрієте про власний ресторан? А можливо про затишний та комфортний готель? Чи бажаєте покращити свій готельно-ресторанний бізнес? Але Ви не знаєте з чого почати? Тоді за всіма порадами та відповідями запрошуємо Вас на ХІІI Спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес – 2019», яка відбудеться в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

З 30 жовтня по 1 листопада в одному місці зберуться успішні власники готельного та ресторанного бізнесу. Кожен матиме нагоду дізнатися про особливості ведення готельного та рестораторського бізнесу, про актуальні тренди та акценти в створенні нового готельного бренду, ресторанного залу чи вдосконалення існуючого.

Саме тут можна побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи Ваш заклад не знаходився, виставка завжди подарує вам кілька чудових ідей.

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: власники, менеджери та ключові працівники готелів, оздоровчих та санаторно-курортних комплексів та інших закладів розміщення, ресторатори, інвестори та інші професіонали індустрії гостинності. Будемо раді бачити Вас на спеціалізованій виставці «Готельний та ресторанний бізнес»!

Місце проведення: Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17.

Коментарі до події (1)
  • Марія Падурарь 25 Вересня

    Скільки коштує вхід?
Отримуйте
регулярні оновлення