"Ігри Розуму" – благодійний інтелектуальний квіз-турнір між компаніями Львова

"Ігри Розуму" – благодійний інтелектуальний квіз-турнір між компаніями Львова

"Ігри Розуму" – благодійний інтелектуальний квіз-турнір між компаніями Львова

Коли? - 24 вересня. Початок о 19 год
Де? - вулиця Щирецька 36, м. Львів, 3 поверх паркінгу ТВК «Південний»

Запрошуємо компанії та організації Львова позмагатися за інтелектуальну першість на благодійному квіз-турнірі "Ігри Розуму". 

"Ігри розуму" - інтелектуальна гра, організована Українським Католицьким Університетом для представників компаній та організацій Львова.  Усі зібрані кошти будуть спрямовані у Стипендійний фонд Українського Католицького Університету.

Захід відбудеться під відкритим небом у форматі автоконцерту, адже команди триматимуться на безпечній відстані одне від одного у власних автівках.

Ведучий заходу - Назар Бійчук, відомий шоумен, продюсер та ведучий ранкового шоу «ЗАРЯДКА» на Люкс FM Львів.

У програмі:
- інтелектуальна гра для компаній та організацій України з неординарними та цікавими загадками, відео, фото головоломки від найкращого організатора вікторин України - ГлуздоГерць. Тема квізу 2020 - "Бренди світу" (гра не потребує особливої підготовки).
- таке довгоочікуване та безпечне спілкування з друзями під відкритим небом у Ваших автівках
- лотерея
- нагородження найоригінальніше забрендованого авто-команди
- перегляд короткометражного фільму про УКУ
- афтепаті під зірками
- гарантоване відчуття добра у сердечку через участь у благодійному проекті

Подія відбувається вже другий рік поспіль, і має за мету підтримати талановитих та потребуючих студентів УКУ, які з Вашою допомогою навчатимуться безкоштовно. Цьогоріч, в часі викликів пандемії, підтримати потребуючі сім'ї у такий спосіб - як ніколи важливо! Завдяки учасникам Ігор Розуму 2019, а це понад 20 українських компаній - дві студентки УКУ отримали піврічні стипендії на навчання.

Благодійна пожертва на участь від компанії/організації - 5000 грн. (2 легкових авто = до 10 осіб)

Реєстрація команд від компаній на квіз-турнір: https://cutt.ly/nrQWYXS

За додатковою інформацією звертайтесь - kopchak@ucu.edu.ua, 0986507740

Слідкуйте за подією у Фейсбуці

 

Кілька фактів про УКУ:

Український Католицький Університет — приватний вищий навчальний заклад, що існує у Львові і фінансується за рахунок благодійних внесків людей доброї волі з усього світу (70%) та з оплати студентів (30%).

В УКУ немає безкоштовної форми навчання, тому студенти змушені сплачувати за можливість вчитися тут. Найбільш потребуючі та найбільш успішні студенти отримують стипендію, що повною мірою або частково компенсує їм витрати на навчання. Орієнтовна собівартість 1 дня навчання для студента в УКУ становить 250 грн.

За останні 25 років свого існування УКУ став унікальним майданчиком для позитивних зрушень в системі освіти та науки, соціальній сфері, розбудові громадянського суспільства, формуванні ціннісно-орієнтованого бізнесу та ефективного держуправління.

Підтримуючи УКУ, Ви долучитеся до масштабування цих позитивних змін на всю Україну!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення