Благодійний фестиваль інтелектуальних ігор

Благодійний фестиваль інтелектуальних ігор

Подаруй потребуючому студентові 1 день якісної освіти в Українському Католицькому Університеті!

Локація: Львів, Студентське містечко УКУ, вул. Стрийська, 29а.

Дата і час проведення: 19 травня, 13.00 - 21.00.

Подія у Facebook!

Український Католицький Університет запрошує всіх шанувальників інтелектуальних розваг на благодійний фестиваль “Ігри розуми в УКУ”, що відбудеться в неділю, 19 травня.

Пропонуємо Вам унікальну нагоду випробувати свою інтелектуальну спритність під час запеклого командного “мозкового турніру” і допомогти зібрати стипендії для талановитих та потребуючих студентів, які завтра поруч із нами будуть продовжувати змінювати нашу країну.

Усі зібрані кошти будуть спрямовані у Стипендійний фонд для навчання талановитих та потребуючих студентів УКУ.

У програмі:

І. Квіз-турнір від ГлуздоГерць для корпоративних команд, що представляють провідні компанії, стартапи та ініціативи Львова.

Кількість учасників у команді - 8-10 осіб.

ІІ. Ігротека - турніри для поціновувачів настільних ігор. Можна реєструватися індивідуально і разом з друзями.

Включає:

  • Лабораторію настільних ігор -  у Вас буде унікальна можливість першими зіграти у прототипи ігор, яких ще немає у продажу.

  • Лекторій

Благодійний внесок:

  • Квіз-турнір - Корпоративний пакет 3000 грн з команди.

Благодійна пожертва на участь у квіз-турнірі (у пакет входить 10 квитків для команди) з розміщенням логотипу компанії, яку Ви представляєте, на ігровому столі, а також безкоштовна участь Вашої команди у ігротеці.

  • Ігротека - 250 грн з особи.

Ціна участі рівна собівартості одного дня навчання студента в УКУ - 250 грн.

Участь у “Іграх розуму в УКУ” - це чудова нагода підтримати якісну українську освіту і талановитих потребуючих студентів Українського Католицького Університету!

Реєстрація команди на квіз-турнір (до 14 травня): 

Контакти: Олеся, +38 098 650 77 40.

Кілька фактів про УКУ

  • Український Католицький Університет (Львів) – приватний вищий навчальний заклад, який фінансується за рахунок благодійних внесків людей доброї волі з усього світу (70%) та з оплати студентів (30%).

  • В УКУ немає безкоштовної форми навчання, тому студенти змушені сплачувати за можливість вчитися тут. Найбільш потребуючі та найбільш успішні студенти отримують стипендію, що повною мірою або частково компенсує їм витрати на навчання. Собівартість 1 дня навчання для студента в УКУ становить 250 грн (чим і зумовлена сума благодійної пожертви за участь в “Іграх Розуму в УКУ”).

  • За останні 25 років свого існування УКУ став унікальним майданчиком для позитивних зрушень в системі освіти та науки, соціальній сфері, розбудові громадянського суспільства, формуванні ціннісно-орієнтованого бізнесу та ефективного держуправління.

  • Підтримуючи УКУ, Ви долучитеся до масштабування цих позитивних змін на всю Україну .

  • У 2018 році УКУ очолив рейтинг університетів України за результатами ЗНО вступників. Середній бал вступників УКУ за 2018 рік -  187,02 з 200 можливих.

  • 48% першокурсників УКУ належить до топ 5% найкращих абітурієнтів України.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення