Відкриття "Kavalier Beach Club - Art Season 2017"

Відкриття "Kavalier Beach Club - Art Season 2017"

Всі анонси від: Kavalier Boutique Hotel

Запрошуємо Вас на відкриття третього сезону "Kavalier Beach Club - Art Season 2017". Цьогорічна програма насичена великою кількістю зіркових перформенсів, приємних сюрпризів та неочікуваних подарунків. Окрім розкішної території Kavalier Boutique Hotel з відмінним сервісом, Ваш вечір приємно доповнять чарівні ведучі - Василіса фролова та Кароліна Ашіон. Ви часто чуєте їхні голоси на радіо, бачите їхні щирі посмішки на телебаченні і нарешті зможете відчути позитивну енергетику цих красунь.

Традиційно нашу подію супроводжуватимуть Fashion Show від наймодніших бутіків та провідних дизайнерів України. Спеціальними гостями з особливими перформенсами будуть Katerina Kvit та T.Mosca. Ви будете в захваті від речей цих дизайнерів, адже вони поєднали останні тренди та комфорт для Вас. Не менш важливим елементом нашого вечора є музика, тому ми запросили лише найкращих. Dj сети від Jean Gritsfield вперше полонять Львів та його гостей своєю ритмічністю, а хедлайнером вечора стане Alekseev. Він впевнено підкорює вершини не лише української естради своїм талантом, тому впевнені що і Ваші серця не залишаться байдужими.

Щороку відкриття Kavalier Beach Club відвідує понад 1500 осіб, більшість з яких заслужено перебувають у статусі найуспішніших людей України та не тільки. Тому велика кількість телеканалів, журналістів та передач завжди присутні на нашому відкритті. Наприклад, програма "Світське життя" вже традиційно додасть вечору пікантності своїми відвертими розмовами та запитаннями.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення