Казка в гаю - Фестиваль дитячих та юнацьких колективів

Казка в гаю - Фестиваль дитячих та юнацьких колективів

Всі анонси від: Шевченківський гай

Шевченківський гай запрошує на Фестиваль дитячих та юнацьких колективів "Казка в гаю"! Зазвичай фестиваль проходить у останні дні травня на початку червня і приурочений до дня захисту дітей!
Цьогоріч у зв'язку з карантином фестиваль перенесено на осінь!

Експозиція Шевченківського гаю – старі дерев'яні хатини з солом’яними стріхами, зелені дерева, високі смереки – створюють найкращі декорації для відтворення казок.
Щороку у фестивалі беруть участь театральні колективи з усієї України. Упродовж двох днів вони презентують свої вистави на різних галявинах музею. 
Для маленьких відвідувачів фестиваль став чудовою нагодою зустрітися з улюбленими казковими персонажами. Учасниками театралізованого відкриття фестивалю гості стають уже на вході до музею. Зазвичай на території музею в час фестивалю діють тематичні галявини, які пропонують маленьким гостям різноманітні розваги. Також тут організовують майстер-класи, тренінги та виставки, які цікаві і дітям, і їхнім батькам. Відвідувачі матимуть змогу зустрітися з улюбленими казковими персонажами.

"Експозиція музею - старі дерев'яні хати з солом’яними стріхами, зелені дерева, високі смереки, створюють найкращі декорації для відтворення казок", - додають організатори.

Учасниками фестивалю є колективи з різних областей України. Їхні постановки оцінюватиме компетентне журі, до складу якого входять професійні актори, режисери, педагоги, діячі культури.

Фестиваль приурочений Дню захисту дітей.

Коли: 12-13 вересня.Початок - о 12.00. 
Де: Вул. Чернеча Гора, 1.

Більш детальну інформацію про подію можна отримати ТУТ!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення