Дізнавайтеся більше про Кінопалац ім. Довженка у Львові

Кінопалац Довженка (Львів) знаходиться в Сихівському районі за адресою просп. Червоної Калини, 81. Заклад належить до відомої в Україні мережі кінотеатрів, тож відповідає її стандартам. Відвідувачі можуть розраховувати на зручні сидіння, якісне зображення та звук, відмінний сервіс. Заклад володіє просторим новим залом на 196 чоловік, оформленим у синіх тонах. Він обладнаний сучасним панорамним екраном Perlux, акустикою JBL та звуковою системою DOLBY DIGITAL SURROUND. М’які крісла розміщуються у 13 рядів навпроти екрану.
Кінопалац Довженка розклад кіно має дуже зручний, адже працює з 10:00 до 00:00, тож кожна людина не залежно від виду зайнятості зможе потрапити на перегляд бажаного фільму. Що стосується самих кінокартин, то в прокаті є як фільми, так і анімації для дорослих та дітей. Заклад має доступ до усіх стрічок, котрі транслюються в мережі, а це продукція вітчизняних студій та закордонних компаній. Це картини різні за тематикою та жанром, форматом, цільовим призначенням, акторським складом, спецефектами.

Кінопалац Довженка, афіша котрого знайомить із розкладом кіно, офіційними трейлерами та ін., має доступні ціни. Тут, як і у всій мережі, діють знижки для учнів та студентів, зокрема, єдина ціна по певних днях та годинах. Квитки можна забронювати на сайті в режимі он-лайн, а також за телефонами +38 (032) 227-39-39 та +38 (032) 221-61-31. І, звичайно ж, купити їх у касі кінотеатру.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення