Дізнавайтеся більше про Кінопалац "Коперник" у Львові

Кінопалац «Коперник» (Львів), афіша котрого зацікавить шанувальників кіно будь-якого віку, відкрився у місті на початку 2004 року. Належить заклад до відомої мережі кінотеатрів, котра з’явилася в Україні в 1998 р. і належить Б. Батруху. Розташований він за адресою м. Львів, вул. Коперника, 9.

Кінопалац має лише один зал, розрахований на 173 глядача. Він обладнаний зручними, м’якими кріслами та диванчиками на балконі. Відмінне зображення та звук забезпечує сучасне обладнання - акустика JBL, звукова система DOLBY DIGITAL SURROUND EX, сучасний панорамний екран. Для зручності відвідувачів працює попкорн-бар, розміщений у фойє.
Кінопалац «Коперник» (Львів) розклад сеансів має дуже зручний, адже заклад працює з 9:00 до 00:00 аби усі бажаючі могли потрапити на очікуваний фільм. В середньому кожного місяця кінотеатр обслуговує 9000 глядачів. Що стосується кінострічок, то вони різноманітні за жанром, цільовою аудиторією, форматом, тематикою. Тут показують вітчизняні та зарубіжні картини, в тому числі і найочікуваніші блокбастери.
Кінопалац «Коперник» ціни має доступні, проте вони залежать від фільму, дня сеансу, його часу, сектору. Вартість квитка становить 20-45 грн. Для учнів та студентів діє єдина ціна в 20 грн. на усі сеанси після 12-ї години з понеділка по четвер (тільки І сектор).
Дізнатися вартість квитків чи іншу інформацію стосовно роботи кінопалацу можна по тел. (032) 297-51-77, за яким вмикається автовідповідач, за номером (032) 240-3769 можна забронювати квитки.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення