Комп’ютерний осінній табір у START_IT

Комп’ютерний осінній табір у START_IT

Всі анонси від: Львівська Академія СТАРТ_ІТ

Комп’ютерний осінній табір у Львівській Академії START_IT запрошує школярів 9-16-ти років цікаво й пізнавально провести канікули. Перебування в денному таборі дозволить познайомитись з чарівним світом комп’ютерних технологій.

Під керівництвом провідних фахівців ІТ-компаній діти створять свій відео-блог на YouTube, спробують себе в ролі стрімера, розробника комп’ютерної гри та власного мультфільму. Надайте Вашій дитині можливість розкрити її таланти, набути корисні захоплення та провести канікули змістовно та весело!

І зміна "Стань зіркою YouTube-4": 16-20 жовтня, час занять 13.30-16.30 год. Школярі за навчальний тиждень отримають практичні навички відеоблогера на другому у світі за рейтингом сайті YouTube. Навчаться як створювати, вести свій відео-блог та заробляти гроші.

ІІ зміна "Стань майстром Photoshop: персонаж, емоджі, стікери": 16-20 жовтня, час занять 10.00-13.00 год. Учні познайомляться із графічним редактором Adobe Photoshop, придумають власні емоджі, створять персонаж, особисті аватарки. Для цього опанують обробку фото та аватармейкер. Також попрацюють над дизайном власних обкладинок та постів у соцмережах.

ІІІ зміна "Майстер відео-трансляцій у соцмережах": 16-20 жовтня, час занять 10.00-13.00 год. Школярі отримають та напрацюють практичні навички відео-блогера у проведенні відео-трансляцій. Навчаться як встановити, налаштувати та вести "прямі" трансляції (Live Video) у 5-ох популярних соціальних мережах.

IV зміна "Стань майстром Photoshop: персонаж, емоджі, стікери": 22-27 жовтня, час занять 10.00-13.00 год. Учні познайомляться із графічним редактором Adobe Photoshop, придумають власні емоджі, створять персонаж, особисті аватарки. Для цього опанують обробку фото та аватармейкер. Також попрацюють над дизайном власних обкладинок та постів у соцмережах.

Вартість: 1650 грн./зміна. Реєстрація на за телефоном: +38 (067) 676-47-05; +38 (095) 309-68-84.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення