AC/DC - Best Tribute Show

AC/DC - Best Tribute Show

Жити потрібно так, щоб було що згадати. Подорожувати так, щоб завжди повертатися. Любити пристрасно і яскраво, нехай навіть тільки на годину. Грати так, щоб підривати зал потоком драйву. Бути тим, ким не можеш не бути. Саме такі емоції виникають, коли відвідуєш концерт "AS/DS"- команда, яка змушує відчувати і робити так, як ти хочеш зробити.

"AS/DS" - київський проект, унікальний тим, що це перший і єдиний офіційний триб'ют легендарних "AC/DC" в Україні. Вони дуже схожі стилем, зовні і передають неймовірну енергетику, яку потрібно швидше відчути і протанцювати, ніж описувати словами. 

За роки існування, хлопці зробили більше 300 шоу, отримали офіційний дозвіл на використання творів групи AC/DC від компанії Українська музика/Universal, але найважливішим і визначальним став весняний період 2013 року. Хлопці стали першим і єдиним на даний момент триб'ютом в світі, який за 39 днів дав 30 концертів по містах України, Білорусі та Казахстану

Можна сміливо сказати, ці хлопці, як ніхто інший знають, що таке «дорога в пекло». На концерті цих хлопців ти відчуваєш себе частинкою легенди. 
Місце проведення: ENNIO Event Square вул. Джерельна, 22, Львів, Україна
Дата та час: 19 червня 2021 19:00
Квитки на сайті: https://ennio.com.ua та https://soldout.ua
 
Чому не можна пропустити такий захід? 

·     Реальна можливість почути професійно виконані хіти AC/DC наживо. 
·     Тверезе розуміння того що оригінальний склад групи AC/DC навряд чи порадує своїм візитом Львів в найближчі десятиліття. 
·    Найвищий рівень виконання групи AS/DS підтверджений наявністю сертифіката на право виконання творів групи AC/DC. Це можливість показати молодому поколінню, що таке справжній рок. 
·     Це можливість і самому вернутись в молодість.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення