Концерт гурту KOZAK SYSTEM

Концерт гурту KOZAK SYSTEM

17 липня 2021 - Львів - Kozak System із програмою "Закохані Злодії" та новими піснями!

Вперше від початку карантину KOZAK SYSTEM завітають до Львова, щоб презентувати свій альбом "Закохані Злодії"! 

"Ми планували поїхати у повноцінний концертний тур одразу після концертної презентації альбома у київському Жовтневому палаціі, але пандемія внесла свої корективи, тому у Львові не були досить давно. Цей рік у карантині був для нас дуже плідним: фактично, ми написали ще один альбом. До речі, Львову поталанить більше інших міст, бо ми виконаємо вперше у Львові  і треки з альбому "Закохані Злодії" і кілька зовсім нових пісень".

KOZAK SYSTEM - це колектив, що став по-справжньому унікальним та самобутнім явищем на нашій музичній сцені - вони органічно виглядають та звучать як на гучних багатотисячних фестивалях так і під час камерних ліричних виступів. Різнобарв'я репертуару гурту справді вражає - адже вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками. У творчості "козаків" є все і навіть більше: від потужного панк-року - до щемких ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу - до мультижанрової суміші козацьких пісень з реггі, від гостросоціальних треків - до патріотичних військових гімнів.

"І якщо колись в Україну прийде вітер, який знесе усе випадкове та ненадійне, який зруйнує міста і перетворить їх на пустелю, вижене звідси всіх, хто шукатиме щастя на чужині, тут залишиться лише те, що є сіллю цієї землі. І пісні KOZAK SYSTEM точно будуть серед цих скарбів".

За час існування гурту KOZAK SYSTEM відвідали з концертами більше 20 країн світу, а мапа нашої країни оповита їх концертними маршрутами вдзовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під “Така Спокуслива” і не запалювало вогники телефонів під "Не Моя"? 

Квитки: https://soldout.ua та на https://ennio.com.ua

Неповторна атмосфера романтичного міста Лева + драйв, лірика та емоції улюбленого гурту KOZAK SYSTEM - справді важливі чинники, щоб не пропустити цей концерт. 

Кількість квитків обмежена.

17 липня 20:00, Ennio Event Square (вхід з вул. Джерельна, 22) .

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення