Концерт Heilung у Львові

Концерт Heilung у Львові

Концерт гурту Heilung відбудеться у Львівському державному цирку 6 грудня. Початок – о 19.00. Вартість квитків становить від 290 гривень.

Цей колектив зчинив фурор у середовищі шанувальників фолку та етнічної музики. Один із глядачів сказав про їхній виступ "Коли музика настільки metal, що їй не потрібні ні гітара, ні бас!". І дійсно, Heilung грають на кістяних і дерев'яних інструментах, – але при цьому їхні пісні настільки епічні й випромінюють таку правічну міць, що не кожна метал-група так зможе.

Групу заснували однодумці. Кай Уве Фауст – тату-майстер з Німеччини, що спеціалізується на давньоскандинавських рунах; Крістофер Йууль – данський музикант, композитор і продюсер; а також Марія Франц – норвезька співачка. Двоє останніх уже брали участь в інших неофолк-колективах. Спільний датсько-німецько-норвезький проект отримав назву Heilung (німецькою "зцілення").

Тексти у Heilung суто автентичні: вони беруть написи з давніх рунічних каменів або з древніх віршів, не перекладаючи їх. Їхні живі виступи – це більше ніж просто концерт: це ритуальне дійство, покликане відновити зв'язок століть і поколінь. Крім трійці основних музикантів в постановці беруть участь «бек-вокалісти» – загін воїнів Залізного століття.

На початку грудня відбудеться перший візит Heilung в Україну. Це подія, яку просто не можна пропустити!

Купуйте квитки вже зараз!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення