Курс "Філософія для життя"

Курс "Філософія для життя"

ПРО КУРС: Філософія зрозумілими словами, із сучасними аналогіями, постійним діалогом зі слухачами і практичними завданнями. Протягом курсу Ви познайомитеся з основами давньоіндійської філософії і вченням Конфуція, дізнаєтесь про єгипетську мораль і навчитеся відрізняти Платона від Плотина.
Наша школа філософії - простір для відкриття себе, мислення без стереотипів і пошуку власних відповідей на питання, які ставить життя.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ: Лекції проходять один раз на тиждень щочетверга, практичні заняття та неформальні зустрічі - один раз на 1 або на 2 тижні, по суботах. Тривалість курсу - 5 місяців.

МІСЦЕ: вул. Дорошенка,7/1.

Приєднатися до групи можна до 26 жовтня.

ВАРТІСТЬ: абонемент на 4 заняття - 200 грн. (телефонуйте нам, щоб дізнатись про нашу систему пільг і знижок).
ВХІД ВІЛЬНИЙ на перше заняття.

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС:
За телефоном (098) 448-98- 00, (095) 889-93- 75, (093) 713-23- 00.
Через наш сайт та Email.
Розгорнута програма занять на сайті.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ? Курс складається з лекцій та практичних занять і неформальних зустрічей, діалогів, переглядів і обговорення кіно, філософських ігор.

ХТО Є НАШИМИ СЛУХАЧАМИ? Кожен може стати слухачем курсу незалежно від віку, освіти, статусу, статі, вірувань, політичних та соціальних розмежувань.

ЗВІДКИ ЦЕЙ КУРС? "Новий Акрополь" - це міжнародна культурна асоціація, яка працює у понад 50 країнах і об’єднує 40000 волонтерів з усього світу.
Заснована у 1957 році в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком і філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою. Основня напрямки діяльності - школа філософії, культура, волонтерство. В Україні - з 1991 р., на сьогодні маємо відділення в 10 містах, у Львові - з 2003 р. Більше можна дізнатися тут.

ЩО ДАЛІ? Після закінчення курсу можна продовжити навчання у "Новому Акрополі" на старших курсах філософської школи та долучатись до культурних, соціальних та волонтерських проектів.

ХТО ВЕДЕ ЗАНЯТТЯ? Олена Лукіна та Андрій Українець - лектори "Нового Акрополя" з досвідом викладання 10 років.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення