Менеджмент взаємин - курс

Менеджмент взаємин - курс

Всі анонси від: Школа розвитку SPE

Запрошуємо Вас взяти участь в унікальному навчальному курсі «МЕНЕДЖМЕНТ ВЗАЄМИН» від Школи розвитку SPE, який дозволить закласти фундаментальні основи для Ваших якісних довготермінових стосунків із коханою людиною і дітьми!

Хочете знати те, що не пишуть в книгах і чого не розуміють більшість людей із не ідеальними і/або проблемними взаєминами? Вибудовувати взаємини - це зовсім не так просто, як кажуть мотиваційні фото цитати у фейсбуці і як зрідка виглядає на фото на чиїхось сторінках. Не обманюйтесь очевидним: насправді навколо нас геть не так багато пар, які вміють культивувати і примножувати свою любов у часі. Більшість просто законсервували взаємини на певному рівні, обгородились кордонами і територіями на які не пускають одні одних і живуть імітуючи наче все гаразд. Тоді коли взаємна любов наче живий організм потребує постійного розвитку і вдосконалення!

Курс «МЕНЕДЖМЕНТ ВЗАЄМИН» складається із таких навчальних блоків: 1. Біологія і еволюція взаємин 2. Математика і економіка любові 3. Чоловік і жінка: як знайти порозуміння якщо ми такі різні? 4. Він, вона і їх конфлікт (Мистецтво спілкування у взаєминах) 5. Моделювання стратегій дітей (Як виховати успішну і щасливу дитину).

Навчання відбувається по вівторках і четвергах із 18:30 до 21:30 з 08.05. Група вихідного дня з 19.05 о 10:00.

ЯКА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ? 1. Стандартна - 6 900 грн. (передбачає оплату частинами) 2. Бонусна - 5 800 грн. (при проплаті всієї вартості курсу одразу) Реєструйтесь за тел. 097 4787 941 або тут.

В кінці курсу Ви здасте екзамен і отримаєте сертифікат про присвоєння відповідного рівня. Найважливіше вміння, яке ви отримаєте – здатність знаходити порозуміння і рішення у будь-якій ситуації! А це насправді цінно! Над Вами працюватимуть Майстри Школи розвитку SPE: • Роман Кушнір; • Богдан Желобчук; • Анна Замостна Ви не зможете залишитись такими як були раніше, курс розставить усі крапки над «і», а Ваші взаємини з коханими людьми перейдуть на інший рівень! Це не «косметичний рівень» який полюбляють читачі різних блогів, мотиваційних книг і фото цитат – це торкання засад і основ будь-яких взаємин! Не кожен готовий до такого рівня розуміння своїх стосунків! 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook