Мистецтво спілкування зі складними особистостями - курс

Мистецтво спілкування зі складними особистостями - курс

Всі анонси від: Школа розвитку SPE

Школа розвитку SPE запрошує Вас на унікальний за своєю ефективністю курс, покликаний повністю змінити ставлення до Вашого щоденного спілкування: "Мистецтво спілкування зі складними особистостями".

Ціль курсу: навчитись досягати своїх цілей при спілкуванні зі складними* особистостями як в особистому так і в професійному житті, освоївши мистецтво самолідерства. *конфліктними, агресивними, безвідповідальними, хитрими, нещирими, впертими, цинічними, ревнивими, демонстративними, нав’язливими, заздрісними, жорстокими, скандальними, принциповими, холодними і т.д. Детальна інформація на сайті.

Курс рекомендується всім хто хоче покращити якість спілкування з рідними, коханими, близькими людьми, а також з керівництвом, співробітниками, підлеглими і клієнтами. Структура курсу: Конфлікти і провокації - 1. Причини виникнення конфліктних ситуацій. 2. Теорія конфлікту. 3. Наші власні провокації як причини конфліктів. 4. Невербальні провокації і реакція на них. 5. Вербальні провокації і реакція на них. Трансактний аналіз - 6. Теорія трансактного аналізу: Его-стани. 7. Важливість «погладжувань» у спілкуванні. 8. Психологічне айкідо. Самолідерство - 9. Слухання і активне слухання 10. Рефреймінг. 11. Мистецтво відповіді на запитання. Робота з психологічним камінням - 12. Реагування на образи та заперечення. 13. Маніпуляції у спілкуванні. 14. Чорна риторика.

Тривалість курсу: група 1 (вихідні) 30.06-01.07 з 10:00 до 19:00; група 2 (вівторок-четвер) 10.07-26.07 з 18:30 до 21:30. Вартість: 1. 1800 грн. - при передоплаті за два тижні до початку курсу 2. 2400 грн. - оплата перед початком курсу Реєстрація - тут. *Після закінчення курсу видається сертифікат учасника. Тренер - Богдан Же, тренер Школи розвитку SPE. Досвід тренерської діяльності понад 800 годин. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення