Лекція "Як заробляти гроші на фотографії"

Лекція "Як заробляти гроші на фотографії"

Всі анонси від: Видавництво Pabulum

20 липня о 19.00 в Art Studio Passage відбудеться лекція "Як заробляти гроші на фотографії". Лектор - Василь Шульга - генеральний директор Positive Pictures Production, автор книги Invisible photo business. Вхід - вільний.

Про що будемо говорити: • Внутрішня кухня Positive Pictures. Як все було у нас - хто створював, як шукали клієнтів, як працювала студія і як підбирали команду - і як студія функціонує зараз. • Як шукати, як спілкуватися, як працювати і як зберігати зв'язок з клієнтами, з рекламними агентствами, з командою фотографа. • Комерційна фотографія, стокова фотографія, vr 3d і відео проекти.

Також Василь Шульга презентує власну книгу "Invisible photo business: Що має знати фотограф, який хоче знімати для світових брендів".

Про лектора: Василь Шульга - співвласник та генеральний директор компанії Positive Pictures. За вісім років свого існування компанія виконала близько чотирьохсот фотопроектів. Працювали з брендами McDonalds, Gillette, Duracell, Raiffeisen bank, Nescafe, Nemiroff, Honda, Adidas, Lipton та інші. Positive Pictures співпрацювала з більшістю мережевих рекламних агентств - TBWA, Ogilvy, BBDO, McCann Erickson, Geometry, Lowe, DDB, Y&R, Publicis. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення