Дізнавайтеся більше про Львівський драматичний театр ім. Лесі Українки

Драматичний театр у Львові люблять, тож жодна вистава не залишається поза увагою глядача та жоден спектакль не проходить без вщент наповненої зали. Не дивно, що у галицькій столиці працює зразу декілька закладів, де шанувальники Мельпомени мають змогу насолодитися дійством та професійною грою акторів. Одним із улюблених місць відпочинку львівських прихильників високого мистецтва є театр Лесі Українки, афіша котрого дозволить спланувати дозвілля завчасно.

Сам театр створений у 1931 р і встиг поміняти безліч назв, сучасне ім’я він носить з 2008 р. Сьогодні його творчий колектив зосереджений на творчості великої української поетеси та драматурга. Проте крім безсмертних творінь Лесі на сцені ставлять вистави за творами інших літераторів, як вітчизняних, так і зарубіжних, призначених для дорослих та дітей.
Щороку репертуар закладу розширюється, а поява нового спектаклю за мотивами робіт Л.Українки щосезону майже обов’язкова. На базі театру працюють професійні актори, навчаються студенти 5 акторського курсу ЛНУ ім. І.Франка. Тут проходить безліч фестивалів – регіональних, всеукраїнських, міжнародних, проводяться святкування.
Знаходиться заклад по вул. Городоцькій, 36 у приміщенні історичної будівлі Католицького дому, зведеного у 1911р.
Щоб відвідати театр Лесі Українки квитки потрібні, а їх придбати можна у касі або просто на сайті в режимі он-лайн. На деякі дійства (наприклад, святкування дня міста Лева) вхід вільний.
Довідки надаються по тел. (032) 233-31- 88.

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення