Львівський медичний форум

Львівський медичний форум - найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників медичного обладнання, інструменту медичного призначення та фармацевтичних препаратів усієї України та представництв з-за кордону.

Форум виступає платформою для демонстрації новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів в медицині та сучасних методів лікування, обміну досвідом між фахівцями. Протягом багатьох років виставка "ГалМЕД" залишається
ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, новітніх методик лікування та передових технологій на теренах Західної України.

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій новітніх технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

Наукова програма Форуму:

17 квітня 2018 р. - Науково-практична конференція "Сучасна онкологія в еру скринінгових програм";

17 квітня 2018 р. - Конференція "Що необхідно знати головному лікарю в умовах реформи";

17 квітня 2018 р. - Засідання товариства урологів Львівської області "Актуальні питання урології в розрізі медичної реформи";

17 квітня 2018 р. - Практичний тренінг "Реабілітація при неврологічних захворюваннях";

18 квітня 2018 р. - Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації";

18 квітня 2018 р. - Семінар "Дитяча алергологія і пульмонологія в клінічних випадках";

18 квітня 2018 р. - Науково-практична конференція "Шляхи реформування лабораторної медицини";

19 квітня 2018 р. - Науково-практична конференція «Актуальні питання неврології. Сучасні алгоритми діагностики та лікування";

19 квітня 2018 р. - Практичний майстер-клас по новітнім технологіям в галузі реабілітації;

19 квітня 2018 р. - Практичний тренінг "Реабілітація при ураженнях опорно-рухового апарату".

Науково-практичні конференції внесені в Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій МОЗ України, які проводитимуться у 2018 р.

У рамках виставки діятиме спеціалізована експозиція "Реабілітація" (буде представлено реабілітаційне обладнання та засоби реабілітації, а також новинки галузі) та "Медичний туризм" (унікальні методи діагностики, реабілітації та лікування).

На території виставки буде працювати постійно-діючий діагностичний центр. В рамках роботи центру та соціального проекту "Обстеж свою родинку" учасники та відвідувачі Форуму зможуть пройти обстеження та перевірити своє здоров`я.

Урочисте відкриття виставки – 17 квітня 2018 року о 10:00 год.

Для відвідування виставки - Ви можете зареєструватись тут.

Організатор Форуму - львівська виставкова компанія "Гал-ЕКСПО", яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook