Львівський музей історії релігії запрошує на «Музейні зустрічі в часі війни», які організувала старша наукова співробітниця ЛМІР Зоряна Білик. Вони відбудуться у виставковому залі, що на вулиці Староєврейська, 36.
Лейтмотивом проєкту став вислів однієї з найвидатніших постатей національно-культурного відродження України 60-х років XX століття Григорія Кочура: «Ми скромним словом правди тихої стозвукий галас переборем».
11 грудня, у понеділок, відома українська письменниця, член Спілки письменників України, лауреат Шевченківської премії Галина Пагутяк покличе у свій чарівний світ, наповнений карпатською містикою і неповторним фольклором. Мова піде про найвищий і найприхованіший замок Львівщини – Добромильський. «Історична мандрівка з Галиною Пагутяк. Слідами Гербуртів» розпочнеться о 15 годині.
15 грудня о 14 годині 30 хвилин член Національної спілки письменників України і Наукового Товариства імені Тараса Шевченка, директор Львівської літературної школи «Розквіт», прозаїк Юрій Грешко запропонує послухати про «Козацько-турецькі війни кінця XVII століття. Витоки української розвідки».
27 грудня о 15 годині поетеса, член Національної спілки письменників України, лауреат премії імені Василя Стуса Лана Перлулайнен поведе присутніх у «Мандрівку простором і часом або закономірність випадковостей».
Поспілкуватися на хвилюючі теми сьогодення, обмінятися думками і враженнями про культурні теми, події суспільного життя присутнім запропонують за філіжанкою запашної кави з ресторану Ектора Хіменеса Браво «Bao L’viv».
P. S. В експозиції Львівського музею історії релігії, що на вулиці Староєврейській, 36 діє виставка «Ті, що рятували світ». Вона присвячена одній з найважчих сторінок в історії України – трагедії єврейства в часи Другої світової війни. Побудована – завідувачем відділу «Юдаїка» Максимом Мартином, який зараз на фронті.