Направляємо креатив: керований потік творчості - тренінг

Направляємо креатив: керований потік творчості - тренінг

200 грн раннє, 250 грн пізнє бронювання (з 21.05)

Ви людина творча чи системна? Хто сказав, що креативній особистості з великою кількістю ідей та яскравою уявою занадто складно систематизувати їх у послідовні кроки та визначити, що для чого і з чого починати? А може хтось думає, що зважений логічний підхід обмежує можливість генерувати щось нове та виходити за рамки. Це не так. Кожній людині властиві прояви і тих, і інших рис. Людина може заплутатись, коли і що доречно проявляти, може "приспати" одну з них і довго не користуватись. А ще є дуже кусючий внутрішній критик, який починає піддавати сумнівам все, що відбувається в обох півкулях.

На цьому тренінгу ми навчимо вас користуватись своєю уявою, творчим ресурсом так, щоб він мав скерований напрямок в необхідну вам сторону (ціль чи бажання), і при цьому мав об'єктивно критичний погляд. Як завжди, ми не будемо про це просто говорити. Практика і ваш власний досвід в тут і зараз розриває значно більше, ніж ви про себе думаєте. У нас відсутні "другі ряди" і всі учасники включено приймають участь в роботі. Кількість місць - обмежена.

Зареєструватися на тренінг можна тут

Тренери: Олена Баркова - практикуючий психолог, сертифікований Майстер/Практик та Тренер НЛП, Руслан Москальчук - сертифікований Майстер/Практик НЛП та Тренер розвиваючих програм. Звертаємо вашу увагу: на тренінгах працює фотограф. В разі обмежень висвітлення фотографій з вами в групі, прохання повідомити завчасно організатора. Контакти: 063 068 2641.

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook