Настрої - Виставка живопису Ірини Данилів-Флінти

Настрої - Виставка живопису Ірини Данилів-Флінти

Всі анонси від: Кав'ярня-галерея "Штука"

Усіх запрошують на виставку живопису Ірини Данилів-Флінти "Настрої"!

Експозицію можна оглянути щодня з 10:00 до 19:30, вхід вільний.

У збірці передано внутрішні імпульси, враження від пережитого, а в деяких - інтуїтивні візії напередодні повномасштабної війни і впродовж важкого року. Певні композиції як колористично, так і змістовно свідчать про настрої, які вирували в душі, в деяких пробивалось світло надії і сподівання добра, спокою і миру. «Посередництвом абстрактних колористичних рішень, структурних прийомів, фактурних знахідок шукаю гармонії барв, форм і задумів».

Про авторку:

Народилась 11 липня 1960 року у Львові. 1979-го закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша, відділ ткацтва, у 1984-му - Львівський державний інститут прикладного мистецтва, кафедру текстилю. У 1984-2002рр. працювала викладачем у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І .Труша. З 2004-працює викладачем на кафедрі академічного живопису ЛНАМ. З 1997-го - член Національної спілки художників України, а у 2018-му присвоєно почесне звання «Заслужений художник України».

Працює в галузях станкового живопису, пастельного малярства, художнього текстилю. Веде активну наукову діяльність, популяризує творчість свого батька З. Флінти, влаштовує його виставки.

Роботи знаходяться в музейних та приватних збірках в Україні та за кордоном (США, Канада, Франція, Росія, Угорщина та інші). Веде власну виставкову діяльність з 1986р., неодноразово була нагороджена дипломами. Основні групові виставки: Львів, Київ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Кишинів, Дзінтарі, Філадельфія.

Персональні виставки:
1997 – виставковий зал Спілки художників України, Львів;
2007 – Національний музей ім. А. Шептицького, Львів;
2010 – Галерея «Львів-арт», Львів;
2012 – Галерея «Коралі», Львів;
2012 – галерея «Сливка», Львів;
2015 – Державний музей книги і друкарства» м. Київ;
2015 – Новопечерська школа м.Київ
2021 – Національний музей ім. А.Шептицького м. Львів.
2022 - «Меланка арт», Львів. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення