Покликані до любові - навчальна сертифікатна програма

Покликані до любові - навчальна сертифікатна програма

"Покликані до любові" ─ навчальна сертифікатна програма з вишколу осіб, відповідальних за приготування молоді до шлюбу і життя у подружжі та фахівців, задіяних у працю з родинами.

Програма "Покликані до любові" базується на затверджених Синодом УГКЦ темах для передшлюбного приготування, які охоплюють п'ять тематичних блоків, а саме: богослов’я подружжя та сім’ї, канонічне та цивільне сімейне право, біоетика, сімейна психологія, відповідальне батьківство.

Програма буде корисною для: 1. викладачів Центрів передшлюбного приготування; 2. осіб, які задіяні у душпастирство родини на єпархіальному, деканальному та парафіяльному рівнях; 3.представників релігійних організацій, які працюють з молоддю, подружжями та родинами.

Навчання триватиме із 3 жовтня 2018 р. по 6 червня 2019 року і складатиметься із двох семестрів, кожен з яких містить 2 модулі аудиторних занять та дистанційне навчання у вигляді відеолекцій та вебінарів. Перший семестр наповнений дисциплінами загального спрямування, у другому семестрі кожен з учасників зможе обрати один із п'яти напрямів навчання, відповідно до своїх зацікавлень. Складові модульно─дистанційної програми навчання (248 акад. год): Аудиторне модульне навчання ─ 128 акад. год. Дистанційна навчання ─ 45 акад. год. Самостійна праця ─ 75 акад. год. Графік навчальних модулів: 3 ─ 6 жовтня 2018 р. 5 ─ 8 грудня 2018 р. 21 ─ 23 лютого 2019 р. 3 ─ 6 червня 2019 р.

Особливості програми: Актуальна ─ покликана дати відповідь на актуальні виклики та питанння, які стоять перед душпастирями родини; Інноваційна ─ програма передбачає поєднання модульного та дистанційного навчання, враховує особливості комунікації із сучасною молоддю; Ексклюзивна ─ перша інтегральна програма, яка охоплює усі 5 блоків передшлюбного приготування, а саме: богослов’я подружжя та сім’ї, канонічне та цивільне сімейне право, біоетика, сімейна психологія, відповідальне батьківство; Практична ─ велика практична складова програми, яка дозволить приймати креативні рішення у подальшій праці, а також зустрічі із викладачами-практиками, що дасть можливість обміну досвідом і налагодження співпраці між фахівцями. Програма передбачає: 1. складання підсумкового тесту з теорії; 2. розробку і презентацію однієї теми з вибраного напряму. При успішному завершенні навчання, учасники програми отримають сертифікат Українського Католицького Університету. Вартість програми становить 3 200 грн з особи Вимоги до кандидатів: закінчена середня освіта вік від 18 р. Умови вступу на програму: заповнення реєстраційної форми до 15 вересня. відбір учасників та зарахування на програму - до 20 вересня Зареєструватись можна за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь до Катерини Ванькович, керівника програми "Покликані до любові": vankovych@ucu.edu.ua; +38098 261 5867.

Більше про програму також можна довідатись на сайті Інституту родини та подружнього життя УКУ

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook