Вистава "Попи, Мєнти, Бабло, Баби"

Вистава "Попи, Мєнти, Бабло, Баби"

Всі анонси від: Дикий театр

Показ вистави "Попи, Мєнти, Бабло, Баби" відбудеться у Львівському драматичному театрі імені Лесі Українки 12 листопада. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 70 до 150 гривень.

Анотація: Жив-був собі один чоловік. Жив, їв, поперхнувся і помер. Та чоловік той був не простим, і залишив по собі красуню-дружину, цілу купу грошей і владу, десь, наприклад, у Вінниці... А у вдови були брати: один піп, а другий мєнт, обоє - старої генерації. І позаздрили вони сестрі, і вирішили її статки відібрати...

Саркастична вистава у стилі "треш" режисера Максима Голенко - це тарантинівський сюжет з українським темпераментом, непередбачувані перепетії і пошук відповіді "Як далеко можна завести людину жага до багатства?".

"Ви будете дивитись і не вірити очам, Ви будете слухати і не вірити вухам, і Вам захочеться піти та Ви не зможете відірватися від сюжету, і складно буде повірити, що все це можливо в театрі. Та у "Дикому театрі" можливо все!" - наголошують організатори.

Вистава містить сцени сексу, насилля, тютюнопаління і  лайку. Особам з хиткою психікою перегляд нерекомендований (18+).

Тривалість - 2 год 20 хв.

Автор - Віктор Понізов, за мотивами п’єси Джона Вебстера "Герцогиня Амальфі".

Режисер - Максим Голенко.

Художник - Федір Александрович.

Художник по костюмах - Данііла Колот.

Композитор - Дмитро Данов.

Продюсер - Ярослава Кравченко.

Акторський склад:

Олег Примогенов - Данило, Андрій Кронглевский - Федір, Оксана Борбат - Амалія, Олексій Жмурко - Митрополит, Євген Ковальчук - Денис, Олена Яворська - Каріна, Дмитро Вовчук - Антон, Людмила Русланова - Міхайліна, Володимир Кравчук - Костік, Дмитро Олійник - Сильвестр, Юлія Гапчук - Анжела.

Проект створено у Bilyts Art Centre.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення