Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи - Вистава

Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи - Вистава

Всі анонси від: Театр для дітей та юнацтва

21 грудня о 18.00 Перший театр покаже виставу за темами роману нобелівської лауреатки Ельфріде Єлінек.

"Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи" - остання прем’єра минулого театрального сезону, постановка головної режисерки Першого театру Рози Саркісян.

За сюжетом історія розвертається у повоєнній Австрії кінця 50-х років. Головні герої вистави - четверо підлітків з різних соціальних верств, намагаючись протиставити власний досвід батьківському,  прагнуть пізнати цей світ, віднайти власне місце, врешті  усвідомити сутність насилля. Тому що насилля, на їхню думку, це єдиний спосіб боротьби з  жорстоким світом.

Тому, щоб це не була історія з Відня 50-х років, а наша, теперішніх часів,  сцена Першого театру  перетворюється у Відень кінця 50-х лише умовно і лише моментами. Насправді ж, історію грають – як завжди в театрі – тут і зараз: на цій конкретній сцені, у Львові, сьогодні. 

Авторів і авторок цікавлять відповід на питання:  Чи тільки насиллям можна відповідати на насилля? Чому діти, бажаючи не повторити досвід батьків, повторюють його? І чи є вихід для нас з цього повторювального коло насилля? Що буде з нашим суспільством після війни?

Про це спробували пофантазувати у Першому театрі. Вистава буде про повоєнне суспільство, інфіковане агресію і про нас нинішніх. 

Авторський сценарій "Прекрасних прекрасних прекрасних часів" створено, значною мірою, на основі акторських імпровізацій.

Режисерка - РОЗА САРКІСЯН, драматургиня - ЙОАННА ВІХОВСЬКА, хореографка - НІНЕЛЬ ЗБЄРЯ, художниця - ДІАНА ХОДЯЧИХ, асистентка режисерки - НАТАЛІЯ АЛЕКСЕЄНКО, асистентка драматургині - КАТЕРИНА СЕГЕТ, світло - СВІТЛАНА КОРЕНЬКОВА, БОГДАН СИДОР, звук - ЮРІЙ ВАНДЖАЛА, ЛЮДМИЛА ПЕРНЕПЕСОВА,
актори й акторки: НАТАЛІЯ АЛЕКСЕЄНКО, з.а. України ОЛЕНА БАША, ВІТАЛІЙ ГОРДІЄНКО, ІГОР ГУЛЮК, ІРИНА ЗАНІК, ВАЛЕРІЙ КОЛОМІЄЦЬ, ЛЮБОВ КУЗЬ, МИХАЙЛО ПОНЗЕЛЬ. 

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші театральні вистави Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook