Кого чути у справі Бейліса - Прем'єра вистави

Кого чути у справі Бейліса - Прем'єра вистави

Справа Бейліса – історія про звинувачення єврея Менделя Бейліса у вбивстві християнського хлопчика, начебто задля ритуальних цілей, що розгорталась у 1911-1913 роках у Києві часів російської імперії.

У виставі, на прикладі історії Менделя Бейліса, розглядається як царська росія 110 років тому визначила євреїв своїм «об’єктивним ворогом», щоб розпалювати суспільні протистояння в політичних цілях. Такі самі репресивні методи росія використовує сьогодні, реалізовуючи імперіальну політику через війну проти України і українців. Кожен і кожна з нас досвідчує це просто зараз. Тому історія Бейліса у виставі пронизана через власні досвіди актрис і актора.

Ключовим медіумом є голос і звук, аудіоряд транслюється глядачам через навушники. Таким чином, досліджується як спосіб слухання уточнює висловлювання і впливає на сприйняття фактів та подій.
 

● Вікове обмеженням 16+
● Перегляд вистави передбачає використання вашого смартфону

Усі виручені кошти будуть спрямовані на підтримку програми «Митці у війні»

Jam Factory Art Center — це інституція сучасного мистецтва, яка працює з візуальним мистецтвом, театром, музикою у поєднанні з освітньою діяльністю та залученням місцевої спільноти.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення