Сергій Жадан: літні читання на терасі

Сергій Жадан: літні читання на терасі

Всі анонси від: Нічний клуб FESTrepublic.club

Вечір суботи 1 серпня обіцяє бути гучним, пристрасним та з легким присмаком туги за поетом!
Львів скучив за Жаданом і ми раді запросити вас на його перші літературні читання цього року. На вас чекають прем‘єри та читання двох книг, що вперше пролунають у Львові.


Ім’я Сергія Жадана відомо не тільки в Україні, а й далеко за кордоном. Поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський діяч, лауреат міжнародних премій, автор роману, що став кращою книгою десятиліття конкурсу «Книга року Бі-Бі-Сі», лауреат премії Президента України "Найкраща книжка України", лауреат премії «Анеглус», людина, яка об’єднує Схід і Захід…Кажуть, Жадан — це взагалі краще, що сталося із сучасною українською літературою.

Приходьте послухати нові поезії та підписати нові книги автора, а може і старі

Для дотримання усіх карантинних обмежень кількість міст обмежена, а квитки можна придбати онлайн за посиланням: https://bit.ly/zhadan_1-08

Зустрінемося 1-го серпня на терасі !FESTrepublic
Коли: 1 серпня
Початок: 20:00
Квитки: 300 - 400 грн
► FC / Температура контроль

До слова, Сергій Жадан - український поет, прозаїк, есеїст, перекладач, громадський активіст. Він -  лауреат міжнародних премій, автор роману, що став кращою книгою десятиліття конкурсу "Книга року Бі-Бі-Сі", лауреат премії Президента України "Найкраща книжка України", лауреат премії "Анеглус".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення