Скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів у Львові

Скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів у Львові

Всі анонси від: Львівська обласна філармонія

Ви маєте це побачити і почути! Концерт відомого мільйонам українців, скрипаля-віртуоза - Святослава Кондратіва - відбудеться у Львівській обласній філармонії 17 листопада під назвою «I Love Carnaval»!

Початок - о 19.00.
Вартість квитків становить від 290 гривень.

Святослав Кондратів презентує авторський проект #СвітОчимаСкрипаля.

"Музика Маестро вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Близько 100 концертів за останні два роки, які дав скрипаль разом зі своїм бендом на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність артиста!" - додають організатори.

Музичний досвід Святослава настільки обширний та різноманітний, що дозволяє йому в своїй творчості поєднувати будь-які жанри, міксувати безсмертну класику з сучасними стилями та напрямками. Святослав Кондратів є випускником однієї з найсильніших академічних скрипкових шкіл України - львівської. Він закінчив спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької та Національну музичну Академію ім. М. Лисенка. Щодня прогулюючись загадковими та старовинними вулицями Львова, в якому народився та виріс Святослав, він вбирав їх вишуканість та красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях. Потім був Київ та багаторічна робота у багатьох цікавих проектах. Він очолював гурт, який підтримував українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об’їздив всю Америку та Канаду. Його запрошують на шоу "Голос Країни", де його скрипка допомагає здобувати глядацькі симпатії найкращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни та гості столиці зустрічали Новий 2017 рік на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві. Святослава Кондратіва сміливо можна назвати мультиартистом. Адже він зібрав свій власний унікальний оркестр, пише та створює для нього аранжування та є його керівником і диригентом! Родзинкою колективу є його незвичний склад, де симфонічна група при потужній підтримці естрадного бенду забарвлюється чудовим колоритом українських автентичних інструментів. Це єдиний оркестр в Україні, який не переграє чужі хіти, а створює свої власні! Святослава Кондратіва називають українським Девідом Ґарреттом за його віртуозну гру на скрипці (Девід Ґарретт - відомий німецький скрипаль), та українським Янні за його музику та оркестр (Хрісомалліс Янні - засновник відомого в світі оркестру інструментальної музики Yanni).

"Тож не зволікайте, обирайте найкращі місця вже зараз, і до зустрічі на концерті!" - запрошують організатори.

Вартість квитків: від 290 гривень.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення