Скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів у Львові

Скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів у Львові

Всі анонси від: Львівська обласна філармонія

Ви маєте це побачити і почути! Концерт відомого мільйонам українців, скрипаля-віртуоза - Святослава Кондратіва - відбудеться у Львівській обласній філармонії 9 квітня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 260 гривень.

Святослав Кондратів презентує ексклюзивну програму "Один день в Парижі".

"В цей вечір скрипка Маестро буде співати голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих та емоційних авторських композицій,на які Маестро надихнув його величність Париж!" - додають організатори.

Музичний досвід Святослава настільки обширний та різноманітний, що дозволяє йому в своїй творчості поєднувати будь-які жанри, міксувати безсмертну класику з сучасними стилями та напрямками. Святослав Кондратів є випускником однієї з найсильніших академічних скрипкових шкіл України - львівської. Він закінчив спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької та Національну музичну Академію ім. М. Лисенка. Щодня прогулюючись загадковими та старовинними вулицями Львова, в якому народився та виріс Святослав, він вбирав їх вишуканість та красу, яка тепер звучить у всіх його композиціях. Потім був Київ та багаторічна робота у багатьох цікавих проектах. Він очолював гурт, який підтримував українську олімпійську збірну в Пекіні на ХХІХ Олімпійських іграх. Разом з етно-проектом об’їздив всю Америку та Канаду. Його запрошують на шоу "Голос Країни", де його скрипка допомагає здобувати глядацькі симпатії найкращим вокалістам проекту. У супроводі симфонічного оркестру його композиції звучать на найбільших сценах українських міст, з ним разом кияни та гості столиці зустрічали Новий 2017 рік на Головній ялинці країни на Софіївській площі в Києві. Святослава Кондратіва сміливо можна назвати мультиартистом. Адже він зібрав свій власний унікальний оркестр, пише та створює для нього аранжування та є його керівником і диригентом! Родзинкою колективу є його незвичний склад, де симфонічна група при потужній підтримці естрадного бенду забарвлюється чудовим колоритом українських автентичних інструментів. Це єдиний оркестр в Україні, який не переграє чужі хіти, а створює свої власні! Святослава Кондратіва називають українським Девідом Ґарреттом за його віртуозну гру на скрипці (Девід Ґарретт - відомий німецький скрипаль), та українським Янні за його музику та оркестр (Хрісомалліс Янні - засновник відомого в світі оркестру інструментальної музики Yanni).

"Тож не зволікайте, обирайте найкращі місця вже зараз, і до зустрічі на концерті!" - запрошують організатори.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook